Líheň H120, bazarové zboží

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Líheň H120, bazarové zboží
Jedná se o použité zboží. Zboží má drobné kosmetické vady nebo poškozený originální obal - nic však neovlivňuje jeho funkčnost.

Plně automatická líheň AGROFORTEL H120 má kapacitu až 138 slepičích vajec. O bezproblémový chod líhně se stará mikroprocesor s programem AGROFORTEL-2.0. Nastavování veškerých parametrů pro úspěšné líhnutí je snadné díky funkčním tlačítkům. Tento 3-patrový model má víko vybavené čtveřicí výkonných ventilátorů, které zajistí optimální proudění vzduchu. Silikonové topné těleso v tomto modelu reaguje lépe na požadavky mikroprocesoru, což zaručuje stálost teploty uvnitř líhně.

Líheň a inkubátor jsou plně automatické, přičemž vejce se otáčí každé dvě hodiny. Na digitálním displeji můžete sledovat teplotu, vlhkost a počet dní od zapnutí líhně. Kapacita líhně činí 138 velkých vajec, ale je možné líhnout i jiná vejce, přičemž kapacita se upraví podle velikosti vajec.

Digitální displej umožňuje nastavení teploty od 20°C do 40°C po 0,1°C krocích stiskem tlačítek (+) a (-). Vejce se automaticky otáčí každé dvě hodiny. Tři dny před očekávaným termínem líhnutí lze vyjmout plastové držáky a vajíčka umístit na plastovou podložku k dolíhnutí, což umožňuje, aby líheň fungovala i jako dolíheň.

Technické parametry: 
Kapacita: až 138 slepičích vajec
Výkon: 240 W
Napájení: 220 V
Rozměry: 53x55x47 cm

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-