Líheň YZ-24S, bazarové zboží

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Líheň YZ-24S, bazarové zboží 
Jedná se o použité zboží. Zboží má drobné kosmetické vady nebo poškozený originální obal - nic však neovlivňuje jeho funkčnost.

Tato líheň je ideální pro líhnutí menších vajec, jako jsou vajíčka křepelky nebo zakrslých slepic. Pro větší vejce, včetně klasických slepičích, husích a kachních vajec, doporučujeme spíše model WQ-24, který má vyšší kapacitu a vejce se bez problémů vejdou.
Představujeme Vám inteligentní líheň YZ24S s integrovaným LED osvětlením pro kontrolu vajec. Jedná se o plně automatický inkubátor, který každé dvě hodiny otáčí vejce. Teplotu v líhni lze jednoduše nastavit pomocí tlačítek a na displeji lze sledovat teplotu, vlhkost a počet dní od zapnutí líhně. Systém líhně umožňuje i kalibraci teploměru. Chytrý zvukový alarm Vás upozorní na pokles vlhkosti nebo nevhodnou teplotu. Kapacita líhně je 24 vajec. Displej zobrazuje teplotu v °C a lze nastavit rozsah od 20°C do 40°C s kroky po 0,1°C. Průhledné plexisklo umožňuje kontrolovat proces líhnutí.
Tři dny před koncem líhnutí je možné vyjmout plastové držáky a vajíčka uložit na plastovou podložku k dokončení líhnutí, čímž se líheň stává i dolíheň. Voda se dolévá zvenčí, což neovlivňuje mikroklima v líhni. V balení je také praktická lahvička na vodu.

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-