Líheň YZ-24S, bazarové zboží

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Líheň YZ-24S, bazarové zboží 
Jedná se o použité, plně funkční zboží. 

Tato líheň je ideální pro líhnutí menšíchvajec, jako jsou vajíčka křepelky nebo zakrslých slepic. Pro větší vejce,včetně klasických slepičích, husích a kachních vajec, doporučujeme spíše modelWQ-24, který má vyšší kapacitu a vejce se bez problémů vejdou.
Představujeme Vám inteligentní líheň YZ24S s integrovanýmLED osvětlením pro kontrolu vajec. Jedná se o plně automatický inkubátor, kterýkaždé dvě hodiny otáčí vejce. Teplotu v líhni lze jednoduše nastavit pomocítlačítek a na displeji lze sledovat teplotu, vlhkost a počet dní od zapnutílíhně. Systém líhně umožňuje i kalibraci teploměru. Chytrý zvukový alarm Vásupozorní na pokles vlhkosti nebo nevhodnou teplotu. Kapacita líhně je 24vajec. Displej zobrazuje teplotu v °C a lze nastavit rozsah od 20°C do 40°C skroky po 0,1°C. Průhledné plexisklo umožňuje kontrolovat proces líhnutí.
Tři dny před koncem líhnutí je možné vyjmout plastové držáky a vajíčka uložitna plastovou podložku k dokončení líhnutí, čímž se líheň stává i dolíheň. Vodase dolévá zvenčí, což neovlivňuje mikroklima v líhni. V balení je taképraktická lahvička na vodu.

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-