Líheň YZ-56A, bazarové zboží

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Líheň YZ-56A, bazarové zboží
Jedná se o použité zboží. Zboží má drobné kosmetické vady nebo poškozený originální obal - nic však neovlivňuje jeho funkčnost.

Vítejte u chytré líhně YZ56A! Naše plně automatická líheň a inkubátor přináší komfort a kontrolu při líhnutí vajec. Vejce se automaticky otáčejí každé dvě hodiny, a s pomocí jednoduchých tlačítek můžete snadno nastavit požadovanou teplotu. Na displeji je k dispozici informace o teplotě, vlhkosti a době od zapnutí. Líheň je navržena s ohledem na tichý chod a umožňuje i funkci dolíhnutí tři dny před koncem procesu, kdy se vejce přemisťují na podložku. Díky kalibrovatelnému teploměru a chytrému zvukovému alarmu s různými nastavitelnými tolerancemi můžete být klidní, že budete vždy vědět, kdy je potřeba zasáhnout. Kapacita líhně je 56 vajec.

Líheň disponuje digitálním displejem s možností nastavení teploty od 20°C do 40°C s přesností 0,1°C. Průhledné plexisklo umožňuje snadnou kontrolu a plastová podlaha usnadňuje přechod na funkci dolíhnutí. Pro zachování mikroklimatu není třeba líheň otevírat, a voda se doplňuje zvenčí pomocí praktické lahvičky, kterou poskytujeme.

Technické parametry:
Kapacita: 56 vajec
LCD display
Vlhkoměr
Teploměr
Snadné doplňování vody bez otevírání inkubátoru


Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-