Vážící deska

VDV – Vážící deska na vysokozdvižný vozík

VDV - Vážící deska na vysokozdvižný vozík

Vážící deska se instaluje mezi nosnou ISO desku vozíku a vidle. Zdvižné vidlice zůstávají původní, nasadí se zpět na vážící desku. Tento způsob zajistí přesné vážení a možnost vážení v libovolné výšce zdvihu. Je ideální pro nakládku vozidel s kontrolou jejich plného vytížení, se zamezením přetěžování vozidel, a uživatel tak ušetří na pokutách za přetížené vozidlo.

Váha na vysokozdvižný vozík současně urychluje nakládku a vykládku vozidel, protože obsluha nemusí zajíždět s každou paletou na stacionární váhu.

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vážící desku lze snadno přemontovat ze staršího vozíku na nový vozík. Přesnost vážení až 2000 dílků. Indikátor v kabině je napájen přímo z baterie vozíku, nevyžaduje tedy vlastní zdroj energie (baterie). Přehledný velký svítící LED displej umožňuje snadné odečítání hmotnosti i na přímém slunečním světle. Indikátor umožňuje sčítání hmotností, je současně zobrazena celková hmotnost všech navážených předmětů a okamžitá hmotnost předmětu na vidlích vozíku.

VYUŽITÍ:

do skladu,pro nakládání vozidel, na vážení palet, pro spedice, do výrobních procesů, do terénu

VOLITELNÉ:

tiskárna na tisk vážních lístků, výstup do počítače, nerezové provedení indikátoru radiomodem, vnitřní paměť na navážená data, uživatelské funkce.

Blokové schéma instalace váhy:

Indikátory do kabiny:

FORMATIC7
FORMATIC7
FORMATIC5 S TISKÁRNOU
FORMATIC5 S TISKÁRNOU