Váhy pro hobby a domácnost

Domácí mechanické a tenzometrické váhy najdou upotřebení nejen v domácnosti, ale i při volnočasových aktivitách. Myslivcům poslouží ke zvážení zvěře, rybářům na ryby, chovatelům a zemědělcům jako váha na prasata, krmení nebo seno. Jsou vhodné také na vážení balíků a kufrů. Lze je použít i jako siloměry


 
  • Potřebujete poradit? Přečtete si naše rady v sekci Jak vybrat váhu. 
  • Máte zájem stát se naším distributorem? Klikněte na tohoto průvodce, v němž se dočtete, jak postupovat. 

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat

Řada KYPS – jednoduchá tenzometrická kapesní závěsná váha. Váživost až do 40 kg, dílek 20 g. Odolné plastové těleso váhy, modře podsvětlený LCD displej, velké čitelné znaky (16 mm), napájení 2 mikrotužkové baterie (AAA), kapesní provedení. Velmi oblíbená jako váha na kufry, na zavazadla nebo na ryby.

Řada CR-200 – jednoduchá tenzometrická kapesní závěsná váha do 200 kg, dílek 100 g. Odolné plastové těleso váhy, velký LCD displej, velké čitelné znaky (16mm), odnímatelný hák a karabina, napájení 3 tužkové baterie (3xAA).

Řada WL-C2 – jednoduchá, levná mechanická závěsná váha. Váživost až do 200 kg.  

Řada C-3 – jednoduchá a spolehlivá mechanická závěsná váha. Váživost až do 300 kg. Kovové pouzdro. Průměr ciferníku 168 mm.Tato váha je oblíbená myslivci jako váha na zvěř a na trofeje. Pro chovatele jako váha na prasata.

Řada C-5 – jednoduchá mechanická závěsná váha. Váživost až do 20 kg. Průměr ciferníku 187 mm.

Řada H-200 – jednoduchá, přesná a spolehlivá mechanická závěsná váha až do 250 kg. Mimořádně velký dvojitý ciferník (268mm) umístěný z obou stran váhy. Robustní konstrukce, mechanický siloměr.