Váhy pro hobby a domácnost

Domácí mechanické a tenzometrické váhy najdou upotřebení nejen v domácnosti, ale i při volnočasových aktivitách. Myslivcům poslouží ke zvážení zvěře, rybářům na ryby, chovatelům a zemědělcům jako váha na prasata, krmení nebo seno. Jsou vhodné také na vážení balíků a kufrů. Lze je použít i jako siloměry

Potřebujete poradit, JAK VYBRAT váhu? Pak klikněte ZDE na naši poradnu.
Máte zájem stát se naším distributorem? Pak klikněte ZDE na průvodce, jak na to.

Více informací

Řada KYPS – jednoduchá tenzometrická kapesní závěsná váha. Váživost až do 40 kg, dílek 20 g. Odolné plastové těleso váhy, modře podsvětlený LCD displej, velké čitelné znaky (16 mm), napájení 2 mikrotužkové baterie (AAA), kapesní provedení. Velmi oblíbená jako váha na kufry, na zavazadla nebo na ryby.

Řada CR-200 – jednoduchá tenzometrická kapesní závěsná váha do 200 kg, dílek 100 g. Odolné plastové těleso váhy, velký LCD displej, velké čitelné znaky (16mm), odnímatelný hák a karabina, napájení 3 tužkové baterie (3xAA).

Řada WL-C2 – jednoduchá, levná mechanická závěsná váha. Váživost až do 200 kg.  

Řada C-3 – jednoduchá a spolehlivá mechanická závěsná váha. Váživost až do 300 kg. Kovové pouzdro. Průměr ciferníku 168 mm.Tato váha je oblíbená myslivci jako váha na zvěř a na trofeje. Pro chovatele jako váha na prasata.

Řada C-5 – jednoduchá mechanická závěsná váha. Váživost až do 20 kg. Průměr ciferníku 187 mm.

Řada H-200 – jednoduchá, přesná a spolehlivá mechanická závěsná váha až do 250 kg. Mimořádně velký dvojitý ciferník (268mm) umístěný z obou stran váhy. Robustní konstrukce, mechanický siloměr.