Váhy pro hobby a domácnost

Váhy této kategorie jsou velmi oblíbené jako váhy pro myslivce jako váha na zvěř, váha na trofej, váhy pro rybáře jako váha na ryby, váhy pro chovatele jako váha na prasata, váhy pro hobby použití. Vhodné na vážení balíků - váhy na balíky, vážení kufrů. Váhy na krmení, váhy na seno, váhy pro zemědělce, váhy na kufry. Jsou to buď mechanické váhy nebo jednoduché tenzometrické váhy. Lze je použít jako siloměry.

Více informací

Řada KYPS -Jednoduchá tenzometrická kapesní závěsná váha. Váživost až do 40 kg, dílek 20 g. Odolné plastové těleso váhy, modře podsvětlený LCD displej, velké čitelné znaky (16mm), napájení 2 mikrotužkové baterie (AAA), kapesní provedení. Velmi oblíbená jako váha na kufry, váha na zavazadla anebo váha na ryby.

Řada CR-200 -Jednoduchá tenzometrická kapesní závěsná váha do 200 kg, dílek 100 g. Odolné plastové těleso váhy, velký LCD displej, velké čitelné znaky (16mm), odnímatelný hák a karabina, napájení 3 tužkové baterie (3xAA)

Řada WL-C2 - Jednoduchá, levná mechanická závěsná váha. Váživost až do 200 kg.  

Řada C-3 - Jednoduchá a spolehlivá mechanická závěsná váha. Váživost až do 300kg. Kovové pouzdro. Průměr ciferníku 168mm.Tato váha je oblíbená myslivci jako váha na zvěř, váha na trofej. Pro chovatele jako váha na prasata.

Řada C-5 - Jednoduchá mechanická závěsná váha. Váživost až do 20 kg. Průměr ciferníku 187mm.

Řada H-200 - Jednoduchá, přesná a spolehlivá mechanická závěsná váha až do 250 kg. Mimořádně velký dvojitý ciferník (268mm) umístěný z obou stran váhy. Robustní konstrukce, mechanický siloměr. 

Řada OCSF - Jendoduchá závěsná tenzometrická váha až na 300 kg, optimální poměr ceny a užitné hodnoty. Určeno pro domácí použití i pro pro průmyslové účely.

Řada BW2010Z - Váha určená pro chovatele jako váha na králíky, váha na kuřata, slepic, kačen a obecně váha na drůbež. Vhodná i jako váha na krmivo pro tato zvířata. Je vhodná i pro jakékoli jiné pro domácí použití.