Baterie

Proč je dobré koupit si baterie v e-shopu F1?

Proč je dobré koupit si baterie v e-shopu F1?

Format 1 je výrobcem drobné spotřební elektroniky, která se neobejde bez baterií, nebo připojení do elektrické sítě. Předností baterií je jejich malá velikost a díky nim můžete drobnou elektroniku libovolně přenášet z místa na místo a nemusíte řešit připojení do elektrické sítě. K používání plašičů myší, hlodavců a odháněčů hryzců v halách nebo venkovních prostorech, kde není snadno dosažitelná elektrická síť, nutně budete baterie potřebovat. 

Více informací

A proč zakoupit baterii ke spotřební elektronice v našem e-shopu? Poradíme vám, jaký typ baterek (například AA) je pro váš výrobek nejvhodnější a budete mít z čeho vybírat – v nabídce máme tužkové baterie, monočlánky i ploché baterie. Další výhodou nákupu u nás je jejich životnost. Pokud koupíte levné baterie z neprověřených zdrojů, jejich životnost může být omezená a vy zaplatíte nakonec více za opakovaný nákup. Spolehlivost výrobku vlivem nesprávných baterií značně klesá. Proto zakupte baterky u nás, kde dostanete spolehlivé informace o jejich životnosti.

Nezapomínejte na kontrolu baterií a jejich včasnou výměnu za nové. Pokud vám baterie nevyhovují a chcete, aby výrobek fungoval stále bez nutnosti jejich výměny, využijte možnosti připojení k el. síti s adaptéry.