Elektrické odstraňovače vodního kamene, odvápňovače vody

Změkčete tvrdou vodu pomocí elektromagnetického odstraňovače vodního kamene

Změkčete tvrdou vodu, která Vám přitéká potrubím domůNa většině území ČR se vyskytuje tvrdá voda, lidově sanejtr či sanýtr. Tvrdá voda přitíká nejen vodovodním potrubím, ale čerpáme ji i pomocí čerpadel z vlastních zdrojů, jako jsou zahradní studny. Problémy kvůli tvrdé vodě se neprojeví ze dne na den, ale postupem času se může ucpávat vodní potrubí a rovněž se ničí spotřebiče jako jsou pračky, bojlery či rychlovarné konvice. Naštěstí dnes existují účinné metody, jak tvrdou vodu změkčit. Zapomeňte na změkčovače, které jsou zbytečně drahé, a na změkčení vody v domácnosti si pořiďte elektrický odstraňovač vodního kamene. Tento přístroj pracuje s využitím elektromagnetického pole a zamezí usazeninám, aby ucpávaly vaše potrubí. Odstraňovač postupně pročistí i staré trubky a váš odpad bude opět jako nový. Hodí se k použití pro dům i byt, stejně tak jej využijete také na chalupě nebo zahradě, kde může voda ze studní páchat škody.
 

Nejste si jisti s výběrem? Napište nám, rádi vám poradíme.

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat

Jak přístroj funguje?

Proměnné elektromagnetické pole způsobuje vysrážení solí, které byly ve vodě rozpuštěny do miniaturních, okem nepostřehnutelných krystalků. Ty se již nikde neusazují a nevytváří tak vodní kámen. Navíc pozvolným narušováním struktury již existujícího vodního kamene dochází k obnovování původní světlosti potrubí, fungují tedy jakoby rušič vodního kamene.

Odstraňovač vodního kamene doporučujeme zkombinovat s filtrem

Změkčovač vody na potrubí lze vybrat ve třech provedeních podle tvrdosti vody: OVK1 , OVK2 , OVK3. Poslední jmenovaný typ je nejvýkonnnější, je ideální pro vodu ze studny. 
Doporučeným doplňkem tohoto odvápňovače vody je filtr mechanických nečistot, který mimo těchto vápenatých krystalků zachycuje i kal, rez vodní sliz. Optimální ochrana praček, splachovadel, bojlerů apod. 

Montáž je snadná a rychlá

Nemusíte mít starost, že byste pro zapojení odstraňovače potřebovali instalatéra. Montáž zvládnete sami. Sepsali jsme podrobný návod, jak odstraňovač vodního kamene řady OVK1, OVK2 zapojíte