Elektrické odstraňovače vodního kamene, odvápňovače vody

Jak na tvrdou vodu pomocí elektromagnetického odstraňovače vodního kamene?

Změkčete tvrdou vodu, která Vám přitéká potrubím domůNa většině území ČR se vyskytuje tvrdá voda, lidově sanejtr či sanýtr. Tvrdá voda přitíká nejen vodovodním potrubím, ale čerpáme ji i pomocí čerpadel z vlastních zdrojů, jako jsou zahradní studny. Problémy kvůli tvrdé vodě se neprojeví ze dne na den, ale postupem času se může ucpávat vodní potrubí a rovněž se ničí spotřebiče jako jsou pračky, bojlery či rychlovarné konvice. Naštěstí dnes existují účinné metody, jak na tvrdou vodu. Jedna z možností je pořízení elektrickeho odstraňovače vodního kamene. Tento přístroj pracuje s využitím elektromagnetického pole. Hodí se k použití pro dům i byt, stejně tak jej využijete také na chalupě nebo zahradě, kde může voda ze studní páchat škody.
 

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat

Odstraňovač vodního kamene doporučujeme zkombinovat s filtrem

Přístroj OVK lze vybrat ve třech provedeních podle tvrdosti vody: OVK1 , OVK2 , OVK3. Poslední jmenovaný typ je nejvýkonnnější, je ideální pro vodu ze studny. 
Doporučeným doplňkem tohoto přístroje je filtr mechanických nečistot, který mimo vápenatých krystalků zachycuje i kal, rez vodní sliz. Optimální ochrana praček, splachovadel, bojlerů apod. 

Montáž je snadná a rychlá

Nemusíte mít starost, že byste pro zapojení odstraňovače potřebovali instalatéra. Montáž zvládnete sami. Sepsali jsme podrobný návod, jak odstraňovač vodního kamene řady OVK1, OVK2 zapojíte