Filtry nečistot z vodovodního potrubí

Filtry k odstranění vodního kamene z tekoucí vody

Filtry k odstranění vodního kamene z tekoucí vody

Důležitou součástí k přístroji na odstranění vodního kamene a změkčení vody je vodní filtr. Vodní filtr zajistí Vaší myčce, pračce nebo boileru delší životnost a sníží poruchovost těchto spotřebičů. Voda k nám potrubím nepřitéká nikdy v čisté formě, ale vždy obsahuje různé příměsi a minerály. Tyto minerály se usazují na našem nádobí, vytvářejí povlak v našich koupelnách a ničí elektronické přístroje.
 
 

Více informací

Zachyťte nežádoucí přímesi obsažené se vodě vodním filtrem. Když změkčíte vodu s odstraňovačem vodního kamene, tyto látky z vody nezmizí, ale rozvíří se. Vodní filtr spolehlivě zachytí vše, co by se mohlo stát zdrojem vodního kamene, ucpávání potrubí a ničení Vašich spotřebičů. Při pravidelném používání odstraňovače vodního kamene nezapomínejte na pravidelnou kontrolu a výměnu vodního filtru. V našem e-shopu si můžete zakoupit náhradní vložky vodního filtru k odstraňovači vodního kamene.
Zbavte se problémů jako jsou polámané splachovače WC, předčasně zničené spotřebiče a špatný průtok odpadu, jehož průměr se postupem času zúžil vlivem usazování mechanických nečistot.