Lapače hmyzu

Zbavte se obtížných komárů, ovádů, much a vos pomocí lapačů hmyzu

Celonerezové elektrické lapače hmyzu jsou založeny na principu fluorescenčního záření zářivky, lákající hmyz. Usmrcení probíhá vysokým napětím na mřížkách přístroje. Sběrná miska na dně. Lze dodat zářivky v netříštivém provedení, ideální např. do potravinářského provozu.

Více informací

Trápí Vás mračna komárů? Zkuste lapače hmyzu.

Trápí Vás mračna komárů? Zkuste lapače hmyzu.

Poté, co se příroda probudí ze zimního spánku, brzy se objeví komáři, mouchy a jiné druhy hmyzu. Zbavte se komárů, ovádů a much s elektrickým lapačem hmyzu. Většina druhů hmyzu je pro člověka nepříjemná a obtěžující. I když je hmyz nezbytný pro opylování plodin a podobně, rádi se hmyzu zbavíme. Lapače hmyzu jsou ekologickou pomůckou. Elektrické lapače hmyzu pokryjí plochu až do 200 metrů čtverečních. Zvláště v letních měsících, kdy často větráme a hmyz nekontrolovatelně útočí na naše příbytky a saje naši krev, nám elektrický lapač hmyzu poskytne účinnou pomoc a úlevu.

Obtížný hmyz, lapač na mouchy

Lapač hmyzu nás ochrání v kuchyních, kde se stále připravují potraviny ke konzumaci, v potravinářském průmyslu nebo na letních zahrádkách restaurací. Rodiny s malými dětmi konzumující sladkosti na zahrádce se často bojí útoku vos. Zbavte se hmyzu s lapači. Je to mnohem účinnější, než děti natírat stále dokola repelentními přípravky na hmyz, jejichž doba účinnosti je velmi omezená. Pryč s komáry, mouchami, vosami a ovády. Zahubte obtížný hmyz a radujte se z jarního a letního počasí bez bzukotu okolo Vašich uší.