Lapače (hubiče) hmyzu

Zbavte se obtížných komárů, ovádů, much a vos pomocí lapačů hmyzu

Nerezové elektrické lapače hmyzu jsou založeny na principu fluorescenčního záření zářivky, lákající hmyz. Usmrcení probíhá vysokým napětím na mřížkách přístroje. Sběrná miska na dně. Lze dodat zářivky v netříštivém provedení, ideální např. do potravinářského provozu.

Lapače hmyzu s lepící fólií jsou založeny na principu "mucholapky", tedy světlo naláká hmyz, který se následně přilepí na fólii.

Více informací

Trápí vás mračna komárů? Zkuste lapače hmyzu

Trápí Vás mračna komárů? Zkuste lapače hmyzu.

Poté, co se příroda probudí ze zimního spánku, brzy se objeví komáři, mouchy a jiné druhy hmyzu. Zbavte se komárů, ovádů a much s elektrickým lapačem hmyzu. Většina druhů hmyzu je pro člověka nepříjemná a obtěžující. I když je hmyz nezbytný pro opylování plodin a podobně, rádi se hmyzu zbavíme.
Elektrické lapače hmyzu pokryjí plochu až do 200 metrů čtverečních. Likvidace much a komárů je ekologická, hmyz usmrtí vysoké napětí a pak spadne do misky.  

Obtížný hmyz, lapač na mouchy

Hubiče hmyzu nás ochrání v kuchyních, kde se stále připravují potraviny ke konzumaci, v potravinářském průmyslu nebo na letních zahrádkách restaurací. Rodiny s malými dětmi konzumující sladkosti na zahrádce se často bojí útoku vos. Zbavte se hmyzu s lapači. Je to mnohem účinnější, než děti natírat stále dokola repelentními přípravky na hmyz, jejichž doba účinnosti je velmi omezená. Pryč s komáry, mouchami, vosami a ovády. Zahubte obtížný hmyz a radujte se z jarního a letního počasí bez bzukotu okolo vašich uší.