Mechanická ochrana proti ptactvu, elektronické odpuzovače a plašiče ptáků

Ochraňte svoji úrodu před náletem ptáků

Ochraňte svoji úrodu před náletem ptáků

Ptáci jsou sice součástí přírody, ale jejich výskyt je na některých místech nežádoucí, proto je nezbytné použití plašičů na odehnání ptáků. Jsou dokonce místa, například letiště, kde výskyt ptáků, zejména větších dravců jako káně či orel, může ohrozit bezpečnost lidí. Využijete jako ochranu proti ptákům elektronických plašiček. 

Více informací

Plašení ptáků – mechanické i elektronické

Elektronický plašič ptáků je velmi účinný především pro ochranu zateplení budov. Zabrání vyklování děr do tepelné izolace. Je to účinné a ekologické řešení. Ptáky nezabíjí, pouze odhání. Stejně tak vám poslouží, když nechcete, aby si u všeho okna udělaly hnízdo vlaštovky.

Elektronické odháněče jsou účinnou ochranou proti drobnému ptactva a díky nim zemědělci nepřijdou o úrodu. Plašič ptáků neboli ptákoplaše zamezí výskytu okřídlenců ve výrobnách a skladech potravin, ochrání stavební materiál , odežene ptáky ze stadionů a jiných sportovních ploch. S plašiči ptactva se vám již nestane, že vaši úrodu sklidí místo vás vrabci, špačci nebo jiné druhy ptáků a vám zůstanou jen holé větve. 

K ochraně fasády proti ptactvu můžete použít mechanické zábrany proti usedávání ptáků, které se fixují speciálním lepidlem.

Přilétlo ptáků, jak zrnek máku.
Zaplašte ptáky, vrabce i straky,
Ochraňte úrodu před zobáky.