Mechanická ochrana proti ptactvu, elektronické odpuzovače a plašiče ptáků

Ochraňte svoji úrodu před náletem ptáků

Ochraňte svoji úrodu před náletem ptáků

Ptáci jsou sice součástí přírody, ale jejich výskyt je na některých místech, například ve skladu potravin, v obilních silech či u chráněných památek, nežádoucí. Efektivní ochranou před náletem holubů, vlaštovek, vrabců a jiných opeřenců, je použití plašičů. A jsou dokonce místa, například letiště, kde výskyt ptáků, zejména větších dravců jako káně či orel, může ohrozit bezpečnost lidí. Jak je tedy vidět, plašiče na odehnání ptáků jsou v některých případech nezbytné. 

Potřebujete poradit, JAK VYBRAT odháněč ptáků? Pak klikněte ZDE na naši poradnu.
Máte zájem stát se naším distributorem? Pak klikněte ZDE na průvodce, jak na to.

Více informací

Plašení ptáků – mechanické i elektronické

Odháněče ptáků mohou být mechanické, nebo elektronické. První typ doporučujeme k ochraně památek, soch a fasád před holuby. Mechanické zábrany zabrání usedávání ptáků a tedy znečištění trusem. 

Druhý typ elektronické rušičky – je velmi účinný především pro ochranu zateplení budov. Zabrání vyklování děr do tepelné izolace. Je to účinné a ekologické řešení. Ptáky nezabíjí, pouze odhání. Stejně tak vám poslouží, když nechcete, aby si u všeho okna udělaly hnízdo vlaštovky.

Elektronické odháněče jsou účinnou ochranou proti drobnému ptactva a díky nim zemědělci nepřijdou o úrodu. Plašič ptáků neboli ptákoplaše zamezí výskytu okřídlenců ve výrobnách a skladech potravin, ochrání stavební materiál , odežene ptáky ze stadionů a jiných sportovních ploch. S plašiči ptactva se vám již nestane, že vaši úrodu sklidí místo vás vrabci, špačci nebo jiné druhy ptáků a vám zůstanou jen holé větve.