Odháněče ptáků

Ochraňte svoji úrodu před náletem ptáků

Ochraňte svoji úrodu před náletem ptáků

Ptáci jsou sice součástí přírody, ale jejich výskyt je na některých místech nežádoucí, proto je nezbytné použití plašičů na odehnání ptáků. Jsou dokonce místa, například letiště, kde výskyt ptáků, zejména větších dravců jako káně či orel, může ohrozit bezpečnost lidí. Využijete jako ochranu proti ptákům elektronických plašičů ptáků. V letištních prostorách tak například můžete efektivně předejít tolik nebezpečnému střetu letadel s ptáky.

Více informací

Elektronický plašič ptáků je velmi účinný především pro ochranu zateplení budov. Zde je jejich využití velmi osvědčené a především je ekologické. Ptáky nezabíjí, pouze odhání.

K ochraně budov můžete použít mechanické zábrany proti usedávání ptáků , které se fixují speciálním lepidlem. Plašiče ptáků jsou vhodné i pro ochranu kulturních historických památek a staveb, které mohou být znehodnoceny a poškozeny ptačím trusem. Zemědělci v období sklízení úrody, kdy se v předchozích letech marně snažili odehnat ptáky neúčinnými metodami, brzy odhodí do žita vzduchovku a sáhnou po plašiči ptáků, jelikož poskytne spolehlivou ochranu pro jejich úrodu. Plašič ptáků zamezí výskytu okřídlenců ve výrobnách a skladech potravin, ochrání stavební materiál , odežene ptáky ze stadionů a jiných sportovních ploch. S plašiči ptáků se Vám již nestane, že Vaši úrodu sklidí místo Vás vrabci, špačci nebo jiné druhy ptáků a Vám zůstanou jen holé větve. Ptákoplaše velice dobře fungují jako ochrana zateplení budov. Ptákoplaš nainstalovaný pod střechou domu zateplovací izolaci velice dobře ochrání před jejím vyklováním ptáky.

Přilétlo ptáků, jak zrnek máku.
Zaplašte ptáky, vrabce i straky,
Ochraňte úrodu před zobáky.