Elektronické plašiče kun, myší (myšoplaše), krtků a jiných hlodavců

Zbavte se kun, myší a krtků pomocí elektronického plašiče

Zbavte se myší pomocí plašiče hlodavců

Máte kunu na půdě, v podkroví nebo vám po jejím řádění zůstaly rozkousané kabely v motoru auta? Ničí vám krtek zahrádku? Potřebujete se ve sklepě zbavit myší? Vymysleli jsme účinné řešení, jak se těchto škůdců zbavit. Vyrábíme elektronické plašiče, které odeženou kuny, myši, krtky, krysy, potkany, hryzce, hraboše a další hlodavce. S pomocí našich odháněčů se této drobné zvěře zbavíte trvale, rychle a přitom ekologicky.   


 

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat

Jak odpuzovače hlodavců fungují?

Akustické plašiče vydávají nepříjemný zvuk (může být slyšitelný, nebo neslyšitelný pro lidi), a tak se myši, kuny, krtci i další hlodavci raději přesunou jinam. Jedná se o účinnou a přitom ekologickou metodou. Zvláště pokud máte domácí zvířata a malé děti, jistě se neradi uchylujete k likvidaci hlodavců pomocí různých jedů. Pastičky na myši jsou také účinné jen částečně, protože je odchytáváte po jedné.

Na baterie i do zásuvky

Elektrický odpuzovač vás zbaví všech škůdců a vy se musíte starat pouze o výměnu baterií. A i tato starost odpadá v případě, že rušičku na myši a kuny připojíte do elektrické sítě pomocí adaptéru. Myšoplaše či kunoplaše si můžete pořídit v provedení pro lidské ucho slyšitelné, nebo neslyšitelné – ultrazvukové. Doporučujeme přístroj v prostoru ponechat trvale, protože kuny se rády do oblíbených prostorů vracejí, když nepříjemný zvuk zmizí. 
Na obdobném principu, jako jsou tato pískátka, fungují i plašiče na krtky.  Plašící přístroje vyrábíme i v provedení s větším výkonem pro ochranu velkých prostor.   

Plašička na kuny do auta

Odpuzovače lidé obvykle umisťují do sklepů, půd a starých stodol a stále častěji je instalují i do automobilů. Právě do motorů aut se totiž kuny a myši rády uchylují a výsledkem bývají rozkousané kabely. Proto vyrábíme speciální plašičky do nákladních a osobních aut. 

Vyzkoušejte, že plašiče fungují

Akustické odháněče mají ze všech metod jednu z největších účinností. Pokud by ale právě u vás přístroj nefungoval, můžete přístroj do 90 dnů od jeho zakoupení poslat zpět. Více se dočtete v sekci VYZKOUŠEJ 90