Elektronické plašiče myší, plašiče kun, krtků, odpuzovače škůdců

Zbavte se myší pomocí plašiče hlodavců

Zbavte se myší pomocí plašiče hlodavců

Pro koho jsou vhodné plašiče myší a jiných hlodavců?
Kuna na půdě? Kuna v podkroví? Jak se zbavit kuny? Kuna v autě? Krtek na zahradě? Čas od času někdo z nás potřebuje odehnat myši a jiné drobné hlodavce, aby ochránil svůj majetek. Chcete se zbavit nežádoucích hlodavců, jako jsou myši,kuny, krysy nebo potkani? Máte kunu v autě? Máte rozkousané kabely v motoru? Připravili jsme pro Vás nabídku plašičů (odháněčů) myší pro denní potřebu. Myši jsou opakovaně vystavovány nepříjemnému zvuku, který je pro lidi neslyšitelný a opustí prostředí, které se pro ně stává neobyvatelné.

Více informací

Ultrazvukové a lidem slyšitelné odpuzovače myší jsou velmi účinnou a přitom ekologickou metodou jak se zbavit drobných hlodavců. Zvláště pokud máte domácí zvířata a malé děti, jistě se neradi uchyluje k likvidaci hlodavců pomocí různých jedů. Pastičky na myši jsou také účinné jen částečně, protože myši odchytáváte po jedné. S využitím plašičů hlodavců se musíte starat pouze o výměnu baterií. I tato starost odpadá v případě, že plašič myší připojíte do elektrické sítě pomocí adaptéru. Myši zmizí samy a efektivně. Pomocí plašiče myší ochráníte zásoby potravin, zbavíte se myší, které ohlodávají na Vaší chalupě na co přijdou, ochráníte kabely v autě před kunami . Myšoplaše či kunoplaše myši nehubí, pouze odhání, jsou tedy humánní, fungují tedy jako rušičky na myši. Na obdobném principu, jako jsou tato pískátka na myši fungují i odháněče na krtky - krtkoplaše, plašič na krtky . Plašič na myši lze pořídit jednak v provedení syšitelném, jednak ultrazvukovém. Plašič na myši vyrábíme i v provedení s velkým výkonem pro ochranu velkých prostor.   

Jenom myši slyší, tiché plašiče myší ,
myši se jich bojí, pryč se odstěhují.

Plašič na kuny

Přístroje řady OdH1 se velmi osvědčují nejen jako odpuzovač myší, ale i jako účinný kunoplaš, jeho účinnost na kuny je velmi vysoká. Pokud je kuna v domě, je obtížné se tohoto zvířátka zbavit. Plašič na kuny řady OdH se v praxi osvědčil jako velice účinné zařízení. Plašič na kuny se instaluje do půdních prostor. Vydává pro kuny nepříjemný zvuk, čímž tato zvířátka chráněný prostor velice rychle opouštějí. Plašiče na kuny je nutno v prostoru ponechat trvale, protože kuny se rádz do oblíbených prostorů vracejí, pokud je zařízení odstraněno. Plašič kun, odháněč na kuny, kunoplaš apod., jak se obvykle lidově tato zařízení nazývají, jsou napájeny buď z baterií anebo ze síťového adaptéru na 230VAC. Pokud nevíte, jak vyhnat kunu z domu, zkuste přístroj řady OdH.