Velkoplošné indikátory a displeje

Velkoplošné displeje jsou v robustním, kovovém provedení.

Vysoce svítivý LED displej FORMATIC JUMBO

FORMATIC JUMBO je velkoplošný 5segmentový vysoce svítivý LED displej se 100 mm vysokými znaky. Lze jej dodat se vstupem RS232, RS485 či na požadavek doplnit radiomodemem, dálkovým ovladačem. Bývá určen ke konstrukci vah a vážních systémů. Je optimální pro dálkové zobrazení hmotnosti. Umisťuje se pod jeřábovou kočku, na příčníky mostu, na stěnu haly, velínu, naproti slévárenským pecím apod. Umožňuje zobrazovat kopii údajů zobrazovaných ovládacím panelem FORMATIC4. 

Čtyři informativní velkoplošné LED diody indikují stav váhy. Má dvě volná podsvětlená textová pole, například pro zobrazení jednotek, přenosu do PC apod.  Může se instalovat ve venkovním prostředí, má lakovaný, mechanicky odolný povrch, krytí IP66. Uživatelská konfigurace tvaru vážního lístku. Zálohovaná pamět, navážené hodnoty zůstávají v paměti i bez napájení. Napájení přes adaptér 230VAC. Věstavěná přepěťová ochrana třídy "D" a vf filtr. Široká škála příslušenství (držák, štít proti světlu, žáruvzdorné sklo apod.) Rozměry: 200×150×80 mm (š×v×h)

Velkoplošný displej FORMATIC GIGANT

FORMATIC GIGANT je velkoplošný 5segmentový displej s 200 mm vysokými znaky. Lze jej dodat se vstupem RS232, RS485 či na požadavek doplnit radiomodemem, dálkovým ovladačem. Bývá určen ke konstrukci vah a vážních systémů. Může se využít jako dálkový zobrazovač.
Široká škála příslušenství (držák, štít proti světlu, žáruvzdorné sklo apod.) Možnost nulování, volitelně výstup do PC. 
Rozměry: 800×220×80 mm (š×v×h)

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat