Vážicí systémy, zakázkové váhy

Firma FORMAT1 spol. s r. o. je výrobcem vah. Má vlastní strojní konstrukční a elektrotechnické oddělení, strojní a elektrotechnickou výrobu, provádí montážní činnosti. Váhy tohoto typu jsou dodávány zcela „na klíč" a to od dojednání požadované funkce, přes oměření stávajícího stavu předmětného zařízení přímo na místě, strojní konstrukci, elektrotechnické schéma a výrobu rozvaděčů, řídících a zobrazovacích jednotek, software až po konečnou montáž a zaškolení. Tyto činnosti jsou využívány především v těchto případech:

  • Váhy pod mísiče, sila, zásobníky, násypky.
  • Váhy vřazené do výrobní linky, do dopravníků.
  • Váhy začleněné do nových projektů, přizpůsobené požadavkům. Rozsah dodávek: od jednoduchých tenzometrických vah s indikátorem až po vážící celky včetně výroby a konstrukce násypek, dopravníků, softwarového vybavení, ovládacích panelů apod.


Níže si můžete prohlédnout výběr z našich mnoha realizovaných aplikací.
V případ požadavku nevahejte použít náš kontaktní formulář uvedený níže.
 

Pytlovací váha na bigbagyVáha na C-hák na vážení svitkůMěření přítlačné síly trolejbusových sběračů v servisním depu s možností nastavení této síly podle velkoplošného displejeKonstrukce, výroba a repas betonárky včetně řídícího a navažovacího systémuVážení řady zásobníků a mísičů ​​​​​​​v Ex prostředí a napojení váhy na řídící systémInstalace zakázkových omezovačů přetížení a vážení na jeřábkách na specielním kolesovém rypadle KU800Řídící systém navažování směsi na výrobní lince, včetně instalace tenzometrických snímačů síly a vyřešení způsobu navažováníNavažování bigbagů ze zásobníkuPrůběžná váha na kontrolu hmotnosti balíkůVáha pod vibrační zavážecí vůz ve slévárně
Neváhejte nás kontaktovat