Váha do hydrauliky

Váha na vysokozdvižný vozík, vestavěná do hydrauliky vysokozdvižného vozíku, vážení na vozíku

Váha na vysokozdvižný vozík, vestavěná do hydrauliky vysokozdvižného vozíku, vážení na vozíku

Váha vestavěná do hydrauliky vysokozdvižného vozíku je založena na principu měření tlaku hydraulického oleje zdvihu vidlí a jeho přepočet na hmotost. Zcela ideální pro nakládku vozidel s kontrolou jejich plného vytížení, se zamezením přetěžování vozidel a uživatel tak ušetří na pokutách za přetížené vozidlo. Váha na vysokozdvižný vozík současně urychluje nakládku a vykládku vozidel, protože obsluha nemusí zajíždět s každou paletou na stacionární váhu. Váha na vysokozdvižný vozík nahrazuje částečně běžnou plošinovou váhu.

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat

Hydraulická váha je oblíbená pro svoji mechanickou odolnost a přijatelnou cenu. Tím, že neobsahuje klasické tenzometrické snímače síly, které jsou při provozu mechanicky namáhány, je tato váha odolná vůči hrubému zacházení s vozíkem. Jednoduchá montáž a kalibrace zařízení umožňuje instalaci i méně zkušenýcm pracovníkům. Hydraulickou váhu lze snadno přemontovat ze staršího vozíku na nový vozík. Dílek vážení bývá 20kg. Vážit je nutno v jedné stanovené výšce zdvihu. Indikátor v kabině je napájen přímo z baterie vozíku, nevyžaduje tedy vlastní zdroj energie (baterie). Hydraulická váha má přehledný velký svítící LED displej umožňuje snadné odečítání hmotnosti i na přímém slunečním světle. Indikátor umožňuje sčítání hmotností, je současně zobrazena celková hmotnost všech navážených předmětů a okamžitá hmotnost předmětu na vidlích vozíku.

VYUŽITÍ:

do skladu,pro nakládání vozidel, na vážení palet, pro spedice, do výrobních procesů, do terénu

VOLITELNÉ:

  tiskárna na tisk vážních lístků, výstup do počítače, nerezové provedení indikátoru radiomodem, vnitřní paměť na navážená data, uživatelské funkce.

  Blokové schema instalace váhy:

  Indikátory do kabiny:

  FORMATIC7
  FORMATIC7
  FORMATIC5 S TISKÁRNOU
  FORMATIC5 S TISKÁRNOU