Plašiče myší, hlodavců a škůdců pro domácnosti i výrobní prostory

Účinné slyšitelné i ultrazvukové odpuzovače hlodavců 

Zbavte se myší pomocí plašiče hlodavcůNaše firma začala jako první v České republice vyrábět elektronické plašiče myší, kun, potkanů, krys, lasiček, tchořů a dalších drobných hlodavců. Odháněče vysílají nepříjemné zvuky, a tak raději zvířata daný prostor opustí, fungují jako rušičky. Frekvence zvuku se zcela náhodně mení, jak ve své výšce, tak v čase. Na zvuk plašiče si tedy zvířata nezvyknou. Doporučujeme nechat přístroj zapnutý i poté, co kuny či myši zmizí. Často se stává, že když nepříjemný zvuk odezní, zvířata se do prostor opět vrátí.  
Akustické plašiče (slyšitelné i neslyšitelné ultrazvukové) nabízí spolehlivé, rychlé a cenově dostupné řešení, jak se těchto škůdců zbavit. V této kategorii najdete přístroje, které jsou určené do sklepů, garáží, stodol i na půdy,  respektive do všech obytných místností, a vyrábíme i myšoplaše a kunoplaše s velkým výkonem pro ochranu rozlehlejších výrobních prostor.   

Potřebujete poradit, JAK VYBRAT odháněč? Pak klikněte ZDE na naši poradnu.
Potřebujete poradit, JAK NAINSTALOVAT odháněč? Pak klikněte ZDE na naše návody.
Máte zájem stát se naším distributorem? Pak klikněte ZDE na průvodce, jak na to.

Více informací

S dosahem až 200 m²

Elektrické plašiče jsou k dispozici pro lidské ucho ve slyšitelném, nebo neslyšitelném provedení. Přístroje se odlišují také plochou dosahu, přesnou specifikaci najdete v detailu produktu. Odháněče fungují na 6 baterií, nebo je můžete napájet přes sítový adaptér. Upozorňujeme, že napájecí adaptér ani baterie nejsou součástí balení.

Mají vysokou účinnost a neškodí domácím zvířatům 

Odpuzovače jsou spolehlivou ochranou proti kunám i myším, mají v porovnání s ostatními metodami (například existují spreje proti kunám) jednu z největších účinností. Jsou také narozdíl od běžných pastí a sklopců na kuny humánním řešením. Plašiče neškodí lidem ani domácím zvířatům a dobytku. Pokud například potřebujete ochránit slepice, můžete přístroj umístit ke kurníku. My jsme o spolehlivosti našich odpuzovačů hlodavců přesvědčeni, takže dáváme možnost v případě nespokojenosti s funkčností přístroje, ho do 90 dnů od zakoupení vrátit a peníze vám pošleme zpět. 

Jaký plašič vybrat? 

Pokud si nejste jistí, jaký přístroj bude na vaše skůdce nejúčinnější, sepsali jsme přehledný článek k výběru plašiče. A připravili jsme rovněž návod k použití