Plašiče myší, hlodavců a škůdců pro domácnosti i výrobní prostory

Účinné slyšitelné i ultrazvukové odpuzovače hlodavců 

Zbavte se myší pomocí plašiče hlodavcůNaše firma začala jako první v České republice vyrábět elektronické plašiče myší, kun, potkanů, krys, lasiček, tchořů a dalších drobných hlodavců. Odháněče vysílají nepříjemné zvuky, a tak raději zvířata daný prostor opustí, fungují jako rušičky. Frekvence zvuku se zcela náhodně mení, jak ve své výšce, tak v čase. Na zvuk plašiče si tedy zvířata nezvyknou. Doporučujeme nechat přístroj zapnutý i poté, co kuny či myši zmizí. Často se stává, že když nepříjemný zvuk odezní, zvířata se do prostor opět vrátí.  
Akustické plašiče (slyšitelné i neslyšitelné ultrazvukové) nabízí spolehlivé, rychlé a cenově dostupné řešení, jak se těchto škůdců zbavit. V této kategorii najdete přístroje, které jsou určené do sklepů, garáží, stodol i na půdy,  respektive do všech obytných místností, a vyrábíme i myšoplaše a kunoplaše s velkým výkonem pro ochranu rozlehlejších výrobních prostor.   

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat

S dosahem až 200 m²

Elektrické plašiče jsou k dispozici pro lidské ucho ve slyšitelném, nebo neslyšitelném provedení. Přístroje se odlišují také plochou dosahu, přesnou specifikaci najdete v detailu produktu. Odháněče fungují na 6 baterií, nebo je můžete napájet přes sítový adaptér. Upozorňujeme, že napájecí adaptér ani baterie nejsou součástí balení.

Mají vysokou účinnost a neškodí domácím zvířatům 

Odpuzovače jsou spolehlivou ochranou proti kunám i myším, mají v porovnání s ostatními metodami (například existují spreje proti kunám) jednu z největších účinností. Jsou také narozdíl od běžných pastí a sklopců na kuny humánním řešením. Plašiče neškodí lidem ani domácím zvířatům a dobytku. Pokud například potřebujete ochránit slepice, můžete přístroj umístit ke kurníku. My jsme o spolehlivosti našich odpuzovačů hlodavců přesvědčeni, takže dáváme možnost v případě nespokojenosti s funkčností přístroje, ho do 90 dnů od zakoupení vrátit a peníze vám pošleme zpět. 

Jaký plašič vybrat? 

Pokud si nejste jistí, jaký přístroj bude na vaše skůdce nejúčinnější, sepsali jsme přehledný článek k výběru plašiče. A připravili jsme rovněž návod k použití