Plašič na myši, odháněč na myši, plašič kun OdH1-MAX včetně adaptéru

Dostupnost:Skladem
Výrobce:Format 1 spol. s r.o.
Proč nakupovat u nás
Kontaktujte nás
Doporučujeme

Popis:

Zvukově-ultrazvukový elektronický odháněč myší, plašič kun, plašič krys, lasiček a potkanů. Jedná se o ryze český produkt s dlouholetou tradicí na trhu (od r. 1991) vyráběný přímo u nás ve firmě FORMAT1 spol. s r. o. Spolehlivý, výkonný, za dobu více jak 29 let ověřený mnoha zákazníky. Plašič kun je neškodný jak pro člověka a domácí hospodářská zvířata.Plašič vytváří pro škůdce nepříjemné zvukové prostředí (v oblasti hranice slyšitelného zvuku a ultrazvuku), škůdci postupně opustí chráněný prostor. Plašič je tedy naprosto humánní, nezabíjí zvířata, neškodí jim, pouze jim znepříjemní pobyt v chráněném prostoru, tedy je odhání. Nevyužívá žádných chemických přísad.
Vzhledem k tomu, že vyluzované zvuky jsou na hranici slyšitelného pásma, není vhodný do obydlených prostor (obývák, kychyň apod.)

Plašič na myši OdH1 MAX neškodí domácím zvířatům, jako např. pes, kočka, králík, slepice apod. Neškodí ptákům, lze instalovat i do voliér pro exotické ptactvo. Je vhodný do kurníků pro ochranu krmiva i slepic.
Pro větší plochy lze využít nejvýkonnější typ OdH1SuperMAX, anebo v případě členitější chráněné plochy lze pořídit dva či více přístrojů ODH1 MAX. Navzájem se neovlivňují a jejich účinnost se zvýší.

Kam je plašič OdH1 MAX určen:

Do jakýchkoliv trvale neobydlených prostor o velikosti do cca. 200 m2. Vzhledem k většímu výkonu je určen pro větší plochy místností či prostor. Mohou to být velké sklepy, garáže, členitější půdy, velké chaty a chalupy po dobu nepřítomnosti obyvatel. Není určen do obývaných prostor.

Jak OdH1 MAX odhání:

Přístroj vydává ultrazvukové vlny na hranici pásma slyšitelnosti a v ultrazvuku. Po zapnutí odháněče je tedy občas mírně slyšet. Frekvence zvuku se zcela náhodně mení, jak ve své výšce, tak v čase. Je tedy nenávykový! Je to z důvodu, že na jeden trvalý tón si škůdce postupně zvykne a přístroj pak přestává být účinný.

Jak se oaháněč myší, odháněč kun OdH1 MAX instaluje:

Podrobný popis instalace i s fotografiemi si můžete přečíst ZDE.

Jak se plašič OdH1 MAX napájí:

Vzhledem k velkému akustickému výkonu lze přístroj napájet pouze na síťový adaptér k tomuto účelu určený. Provoz přístroje na baterie by byl již neekonomický.
Napájecí adaptér je již součástí dodávky!
 
Účinost na:myši, kuny, krysy, lasičky a potkany
Zvuky:na hranici slyšitelného pásma a v oblasti ultrazvuku. Náhodně přelaďované v čase i frekvenci, nepravidelně dlouhé tóny s nepravidelně dlouhými přestávkami
Účinná plocha:cca. 200m2, tedy plocha cca. 20x10 m
Napájení:síťový adaptér na 230VAC
Rozměry:185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)
Hmotnost bez adaptéru:0,16 kg
Instalace:do uzavřených či polouzavřených prostor
Okolní teplota:-20°C až +60°C
Prostředí:vnitřní
Země původu:Česká republika

Přístroj je schválen dle platných předpisů a norem v ČR.

Prodávající nenese opovědnost za případné škody, pokud k nim přes instalované zařízení dojde. U všech zařízení založených na tomto principu, tedy i u tohoto přístroje, lze zaručit velmi vysokou, nikoliv však 100% účinnost.
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-