Plašiče krtků a odpuzovače hryzců a hrabošů

Přicházíte s krtkem o rozum? Odežeňte krtka k sousedům!

Přicházíte s krtkem o rozum? Odežeňte krtka k sousedům!Jak na krtka, krtek na zahradě, jak se zbavit krtka. Pořiďte si krtkoplaš a skoncujte s krtky navždy pomocí odpuzovače krtků.
Použijte ekologickou metodu – akustický odpuzovač krtků, hryzců a hrabošů.

Snem mnoha zahrádkářů a zemědělců je mít rozkvetlou a upravenou zahradu nebo srovnané záhonky se zeleninou. Je radost, když se daří a zahrada vzkvétá. Občas se však najde nemilé překvapení v podobě hryzců a krtků, kteří ničí vaši zahradu a vaše práce přijde nazmar. Pokud si pořídíte na zahradu odpuzovače krtků neboli krtkoplaš, vaše zahrada může vzkvétat a vy už se nemusíte trápit rozvrtanou zahradou a krtincemi, které krtek po sobě zanechá. Krtka jednoduše vyženete k sousedům zakoupením plašiče krtků .
Jak instalovat odháněč krtků a hryzdů OdKH2? to se dozvíte ZDE.

Více informací

Pokud vás krásné počasí vylákalo do zahrady, jistě budete chtít svou zahrádku upravit podle svých představ. Když se snažíte zahradu zvelebit a pracujete do setmění, příští den po probuzení a pohledu na hromady krtinců vás přepadne vztek a zoufalství. Zničit krtka? Jednodušší a účinnější bude použití akustického odpuzovače krtků. Plašič krtků řady OdKH se podle přiloženého návodu zakope do záhonku do úrovně horního víka a necháme je působit. Plašič krtků působí až do plochy cca. 400m².

Hospodáři křičí, že jim krtek ničí,
zeleninu, kytky, jahody,
Vyžeňte krtka ze zahrady.