Plašička kun a odpuzovače hlodavců do aut

Plašič na kuny, odháněč myší z automobilů

Věděli jste, že podle průzkumu jedné české pojišťovny, měl už každý třetí Čech rozkousané kabely v motoru od kuny? Také byste se potřebovali kun, myší nebo jiných hlodavců z auta zbavit, a nemuset tak platit v autoservise tisíce korun za opravu?  
Doporučujeme do automobilu instalovat naši plašičku, která vysílá nepříjemné zvuky a škůdci se raději autu vyhnou obloukem. Plašič si můžete nainstalovat sami podle návodu, nebo montáž svěřit nám. Stačí, abyste během pracovní doby (PO-PÁ 7:00-16:00) přijeli na naši firmu do Křenovic u Slavkova a na počkání vám za poplatek dle aktuálního ceníku plašič do auta namontujeme.
 

Více informací

Do osobních i nákladních aut

Vyrábíme čtyři typy elektronických odpuzovačů kun, myší a jiných hlodavců, které jsou určené do osobních a nákladních aut. Vybírat můžete z varianty tiché, nebo slyšitelné. Plašič se v autě automaticky zapne a vypne na základě sledování a vyhodnocování svorkového napětí akumulátoru. Funkci přístroje indikuje LED kontrolka, během činnosti přístroje svítí, po nastartování motoru zhasne.

Plašiče i do obytných prostor 

Trápí vás řádění kun, myší či potkanů kromě vašeho vozidla i na chalupě? Vyrábíme také akustické odháněče určené do uzavřených a polouzavřených prostor. A potěšíme rovněž ty, kteří na zahrádce bojují s krtky, hraboši nebo hryzci – máme účinné krtkoplaše. Sortiment ochranných pomůcek uzavírají odháněče ptáků (mechanické a elektronické).