Druhovací váhy, licí váhy

Váhy do sléváren – licí jeřábové váhy, druhovací jeřábové váhy

Druhovací váhy:
Dodáváme vestavěné váhy přímo do konstrukce jeřábu, případně závěsné váhy.
Váhu můžeme vestavět do kladnice jeřábu, do dvojitého rámu kočky, do pevného závěsu lana a pod. V případě instalace váhy do kladnice je kladnice a kočka propojena přes kabelový buben případně bezdrátově.
Robustní odolná konstrukce s ohledem na provoz slévárny (zavážení magnetem z boxů, pokládání na zavážecí vůz atd.)
Druhovací váhy dodáváme od jednoduchých sestav až po napojení na řídící systémy a PC.

Jednoduchá sestava váhy:
Pouze velkoplošný displej na příčníku mostu nebo menší displej v kabině keřábníka. Zobrazení hmotnosti, zobrazení naváženého součtu. Nulování váhy.

Složitější vážící systém: volba složení vsázky na ovládacím panelu v kabině, zobrazení zbývající hmotnosti suroviny, záznam na paměťové médium (USB disk apod.).

Druhovací on-line systém: Napojení váhy přes radiomodem či wifi na počíač, sestavování složení vsázky, sestavy různých slitin, on-line spojení jeřábu s počítačem ve velínu. Automatické sledování pozice jeřábu a čísla boxu, sledování pozice zavážecího vozu.
Ukládání navážené sestavy do tabulek.

Níže si můžete prohlédnout výběr z našich mnoha realizovaných aplikací.
V případě požadavku nevahejte použít náš kontaktní formulář uvedený níže.

Druhovací jeřábová váha pro druhování magnetem, on-line spojení s počítačem. V kabině ovládací panel pro volbu vsázky a zobrazení zbývajícího množství navažované suroviny.Ovládací panel v kabině jeřábníka. Zobrazení okamžité hmotnosti, naváženého součtu. Volba požadované vsázky, on-line spojení s počítačem ve velínu.Druhovací váha na jeřábu 12,5t, venkovní provedení. Váha vestavěná v kladnici jeřábu.Váha na jeřábu 10t. Váha vestavěná v kladnici jeřábu.Licí váha 32t s tepelným štítem. Zobrazení hmotnosti na velkoplošném displejiLicí váha 32t s tepelným štítem. Zobrazení hmotnosti na velkoplošném displeji
Neváhejte nás kontaktovat