Pytlovací váhy, Dávkovací váhy,

Pytlovací váha PV1

Pytlovací váha PV1

Pytlovací váha PV1 je určena k poloautomatickému navažování libovolných směsí do pytlů. Ideální pro pytlování obilovin, mouky, granulí a dalších sypkých materiálů. Vyznačuje se robustní konstrukcí a velmi dobrou prachotěsností s ohledem na navažovaný materiál.

Pytlovací váha je k okolní technologii připojena přes měkké textilní rukávce či vlnovce, podle charakteru navažovaného materiálu. Výška sestavy cca. 2300mm.

Požadovaný přívod energií: Napájení 230VAC a stlačený vzduch 6 Bar.

Upínání pytlů je poloautomatické přes pneumatické mezikruží. Možnost přizpůsobení na libovolné pytle, jak papírové, tak plastové.

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat

Celý systém této dávkovací váhy je při navažování ovládán jedním startovacím tlačítkem. Po jeho stisknutí je pytel automaticky upnut k výsypnému hrdlu a spustí se navažování pomocí vibračního dobpravníku do násypky umístěné na tenzometrických snímačích síly. Po navážení je obsluha světelně informovánao dokončení navažování a jeho výsledku (v toleranci, mimo tolerance). Stiskem tlačítka je obsah navažovací násypky vysypán do upnutého pytle a následně tento pytel je pneumaticky spuštěn doi ergonomické výšky pro jeho odnesení mimo váhu. Během manipulace s ním (zašívání, paletování apod.ú se již navažuje druhá dávka, čímž je velmi ušetřen čas obsluhy a zvýšen počet navážených pytlů za hodinu.

MOŽNOSTI NASTAVENÍ PYTLOVACÍ VÁHY:

Požadovaná hmotnost pytle

Dovolené tolerance navažování

Regulační konstanty až pro 5 různých druhů materiálů

 Možnost dodání v provedení jak technologickém, tak "obchodním" (stanovené měřidlo).

 

VERZE PYTLOVACÍ VÁHY PV1:

Technologické provedení:

PV1-15    Váživost  do 15 kg, dílek 5 g

PV1-30    Váživost  do 30 kg, dílek 10 g

PV1-50    Váživost  do 50 kg, dílek 20 g

 

Obchodní  provedení:

PV1M-15    Váživost  do 15 kg, dílek 5 g

PV1M-30    Váživost  do 30 kg, dílek 10 g

PV1M-50    Váživost  do 50 kg, dílek 20 g

Detaily pytlovací váhy:

Panel pytlovací váhy
Panel pytlovací váhy