Plašič na myši, odháněč na myši, plašič kun OdH1 tichý

Dostupnost:Skladem
Výrobce:Format 1 spol. s r.o.
Proč nakupovat u nás
Kontaktujte nás
Doporučujeme

Popis:

Ultrazvukový elektronický plašič myší, plašič kun, krys, lasiček a potkanů. Jedná se o ryze český produkt s dlouholetou tradicí na trhu (od r. 1991) vyráběný přímo u nás ve firmě FORMAT1 spol. s r. o. Spolehlivý, výkonný, za dobu více jak 29 let ověřený mnoha zákazníky. Neškodný jak pro člověka a domácí hospodářská zvířata.Plašič vytváří pro škůdce nepříjemné zvukové prostředí (v oblasti ultrazvuku), škůdci postupně opustí chráněný prostor. Přístroj je tedy naprosto humánní, nezabíjí zvířata, neškodí jim, pouze jim znepříjemní pobyt v chráněném prostoru, tedy je odhání. Nevyužívá žádných chemických přísad.
"Tichý" znamená, že většina lidí jej skutečně neslyší. Osoby s citlivým sluchem, děti apod. však mohou občas slyšet vysoké tóny (vypísknutí). Je to proto, že ultrazvuk (tedy zvuk nad hranicí slyšitelnosti pro lidské ucho), který přístroj vydává, místy zasahuje až k hranici slyšitelného pásma. 
Plašič na myši ODH1 „tichý“ neškodí lidem, domácím zvířatům, jako např. pes, kočka, králík, slepice apod. Neškodí ptákům, lze instalovat i do voliér pro exotické ptactvo. Je vhodný do kurníků pro ochranu krmiva i slepic.
Pro větší plochy lze využít výkonnější typ OdH1MAX nebo OdH1Supermax, anebo v příadě členitější chráněné plochy lze pořídit dva či více plašiče ODH1 „tichý“. Navzájem se neovlivňují a jejich účinnost se zvýší.

Kam je plašič ODH1 „tichý“ určen:

Do jakýchkoliv prostor o velikosti do cca. 100 m2. Mohou to být obytné místnosti, sklepy, garáže, půdy, byty, chaty, chalupy. Tento typ může být instalován do obývaných prostor.

Jak plašič ODH1 „tichý“ odhání:

Přístroj vydává ultrazvukové vlny nad pásmem slyšitelnosti. Po zapnutí přístroje tedy lidé nic neslyší. Frekvence zvuku se zcela náhodně mení, jak ve své výšce, tak v čase. Je tedy nenávykový! Je to z důvodu, že na jeden trvalý tón si škůdce postupně zvykne a přístroj pak přestává být účinný.

Jak se odháněč ODH1 „tichý“ instaluje:
Podrobný popis instalace i s fotografiemi si můžete přečíst ZDE.

Jak se odháněč ODH1 „tichý“ napájí:

Přístroj lze napájet na baterie (6ks baterií řady "C" (R14, "střední monočlánky"), anebo na síťový adaptér k tomuto účelu určený.

Důležité upozornění:

Napájecí adaptér ani baterie nejsou součástí balení. Pokud chcete objednat nejen samotný myšoplaš, ale i zvolený zdroj napájení, je nutno napájecí adaptér či baterie objednat jako samostatnou položku.
 

Účinost na:myší, kuny, krysy, lasičky a potkany
Zvuky:čistě v oblasti ultrazvuku. Náhodně přelaďované v čase i frekvenci, nepravidelně dlouhé tóny s nepravidelně dlouhými přestávkami
Účinná plocha:cca. 100m2, tedy plocha cca. 10x10 m
Napájení:buď 6ks baterií řady "C" (R14, "střední monočlánky").
nebo síťový adaptér na 230VAC
Životnost baterií:cca. 6 měsíců
Rozměry:185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)
Hmotnost bez baterií:0,15kg
Instalace:do uzavřených či polouzavřených prostor
Okolní teplota:-20°C až +60°C (baterie dle parametrů daného výrobce)
Prostředí:vnitřní
Země původu:Česká republika


Prodávající nenese opovědnost za případné škody, pokud k nim přes instalované zařízení dojde. U všech zařízení založených na tomto principu, tedy i u tohoto přístroje, lze zaručit velmi vysokou, nikoliv však 100% účinnost.


 

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-