Plašič na myši, odháněč na myši, plašič kun OdH1 slyšitelný

Dostupnost:Skladem
Výrobce:Format 1 spol. s r.o.
Proč nakupovat u nás
Kontaktujte nás

Popis:

Zvukově-ultrazvukový elektronický plašič myší, plašič kun, krys, lasiček a potkanů. Jedná se o ryze český produkt s dlouholetou tradicí na trhu (od r. 1991) vyráběný přímo u nás ve firmě FORMAT1 spol. s r. o. Spolehlivý, výkonný, za dobu více jak 29 let ověřený mnoha zákazníky. Neškodný jak pro člověka a domácí hospodářská zvířata.Plašič vytváří pro škůdce nepříjemné zvukové prostředí (v oblasti hranice slyšitelného zvuku a ultrazvuku), škůdci postupně opustí chráněný prostor. Přístroj je tedy naprosto humánní, nezabíjí zvířata, neškodí jim, pouze jim znepříjemní pobyt v chráněném prostoru, tedy je odhání. Nevyužívá žádných chemických přísad.
Vzhledem k tomu, že vyluzované zvuky tohoto myšoplaše jsou na hranici slyšitelného pásma, není vhodný do obydlených prostor (obývák, kuchyň apod.)

Plašič na myši ODH1 „slyšitelný“ neškodí domácím zvířatům, jako např. pes, kočka, králík, slepice apod. Neškodí ptákům, lze instalovat i do voliér pro exotické ptactvo. Je vhodný do kurníků pro ochranu krmiva i slepic.
Pro větší plochy lze využít výkonnější typ OdH1MAX nebo OdH1Supermax, anebo v příadě členitější chráněné plochy lze pořídit dva či více plašičů ODH1 „slyšitelný“. Navzájem se neovlivňují a jejich účinnost se zvýší.

Kam je odháněč ODH1 „slyšitelný“ určen:

Do jakýchkoliv trvale neobydlených prostor o velikosti do cca. 100 m2. Mohou to být sklepy, garáže, půdy, chaty a chalupy po dobu nepřítomnosti obyvatel. Není určen do obývaných prostor.

Jak ODH1 „slyšitelný“ odhání:

Přístroj vydává ultrazvukové vlny na hranici pásma slyšitelnosti a v ultrazvuku. Po zapnutí přístroje je tedy občas mírně slyšet. Frekvence zvuku se zcela náhodně mení, jak ve své výšce, tak v čase. Je tedy nenávykový! Je to z důvodu, že na jeden trvalý tón si škůdce postupně zvykne a přístroj pak přestává být účinný.

Jak se plašič ODH1 „slyšitelný“ instaluje:

Podrobný popis instalace i s fotografiemi si můžete přečíst ZDE.

Jak se plašič ODH1 „slyšitelný“ napájí:

Odháněč na myši lze napájet na baterie (6ks baterií řady "C" (R14, "střední monočlánky"), anebo na síťový adaptér k tomuto účelu určený.

Důležité upozornění:

Napájecí adaptér ani baterie nejsou součástí balení. Pokud chcete objednat nejen samotný přístroj, ale i zvolený zdroj napájení, je nutno napájecí adaptér či baterie objednat jako samostatnou položku.

 
Účinost na:myši, kuny, krysy, lasičky a potkany
Zvuky:na hranici slyšitelného pásma a v oblasti ultrazvuku. Náhodně přelaďované v čase i frekvenci, nepravidelně dlouhé tóny s nepravidelně dlouhými přestávkami
Účinná plocha:cca. 100 m2, tedy plocha cca. 10x10 m
Napájení:buď 6 ks baterií řady "C" (R14, "střední monočlánky").
nebo síťový adaptér na 230VAC
Životnost baterií:cca. 6 měsíců
Rozměry:185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)
Hmotnost bez baterií:0,15 kg
Instalace:do uzavřených či polouzavřených prostor
Okolní teplota:-20°C až +60°C (baterie dle parametrů daného výrobce)
Prostředí:vnitřní
Země původu:Česká republika

Přístroj je schválen dle platných předpisů a norem v ČR.

Prodávající nenese opovědnost za případné škody, pokud k nim přes instalované zařízení dojde. U všech zařízení založených na tomto principu, tedy i u tohoto přístroje, lze zaručit velmi vysokou, nikoliv však 100% účinnost.

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-