AGRO Vitality komplex muškát a sufinie 1 l

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

AGRO Vitality komplex muškát a sufinie 1 l
Vitality Komplex Muškát a surfinie je unikátní přípravek určený pro balkónové rostliny, jako jsou muškáty, surfinie, begonie, fuchsie, a milion bells, který přináší energii pro jejich růst a kvetení. Tento produkt není běžným hnojivem. Kromě hlavních živin a mikroprvků obsahuje také urychlovač růstu v podobě speciálního výluhu z vermikompostu, který vzniká díky činnosti kalifornských žížal. Obsahuje přírodní enzymy a humusové látky, které rostlinám dodávají potřebnou energii pro jejich růst a kvetení.
Složení tohoto kapalného pomocného přípravku je vhodné pro zálivku i aplikaci na listy. Díky vyšším dávkám urychlovače růstu zvyšuje odolnost rostlin proti stresům, jako je sucho nebo přemokření, a má regenerační účinky při poškození chorobami a škůdci. Je to prakticky probiotikum pro vaše rostliny, které jim dodává energii pro růst a kvetení.

Doporučené dávkování:
30 ml přípravku na 5 litrů vody pro zálivku a 15 ml na 3 litry vody pro postřik na listy. Tento produkt je dodáván v plastové láhvi o objemu 1 litru, což je dostačující množství na namíchání 166 litrů speciální zálivky.
Pro optimální výsledky doporučujeme střídat aplikaci tohoto produktu s aplikací hnojiva Kristalon.

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-