Dřevěné ptačí krmítko se stojanem AGF330

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Dřevěné ptačí krmítko se stojanem AGF330

Odolná ptačí budka AGF 330 se stabilním stojanem od značky AGROFORTEL je vyrobena z kvalitního masivního dřeva. Následně byla ošetřena s použitím ekologické a lazury, což jí umožňuje odolat nepřízni počasí.

Díky stabilnímu stojanu je tuto krásnou budku snadné umístit ve vaší zahradě, na terase či balkoně. Budku je navíc možné rychle a snadno naplnit velkým množstvím krmiva, takže není nutné ji často doplňovat. Stačí jednoduše sundat střechu a doplnit nové krmivo, jako jsou lojové koule, ořechy nebo sypké krmivo

Ptačí budka umožňuje pozorování ptáků přímo ve vaší zahradě, na balkoně či terase i v zimních měsících; jde o krásný koníček, který pomáhá zbavit se stresu z každodenního života. Děti se také rychle naučí prakticky poznávat místní druhy ptáků a baví je čekat u okna, až přiletí další pták pro nějaké to zrnko.

Divočí ptáci se vždy drží blízko bezpečných zdrojů potravy, proto by měla být budka vždy dobře zásobená. Snažte se přilákat co nejvíce divokých ptáků do svého okolí, abyste tak pomohli omezit šíření Bourovčíka toulavého, nebezpečné housenky se žahavými chlupy, kterou divocí ptáci přirozeně loví a snižují tak její populaci.

Přírodní vzhled s velkou zelenou střechou obohatí každou zahradu a hodí se ke každému domu.


Rozměry:

Celková výška: 127 cm

Průměr stojanu: 70 cm

Rozměry budky: 33 cm délka x 22 cm šířka x 26 cm výška.

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-