Fóliovník Milena, 300 x 200 x 200 cm

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Pro hobby zahradníky je tento funkční fóliovník nezbytností. Sestavení je snadné díky systému push-fit. Ve srovnání se skleníkem ze skla je tato alternativa levnější a riziko rozbití skleněných výplní neexistuje.
Robustní fóliovník je velký 300 x 200 x 200 cm. Jelikož je velikost tak prostorná, nabízí dostatek prostoru pro pěstování bylin, ovoce a zeleniny a umožňuje přístup do fóliovníku i pro zahradníka. Ve fóliovníku však lze umístit také zahradní techniku a nářadí.
Konstrukce je obzvláště robustní a skládá se z ocelových rámů 19 x 0,6 mm. Každý ocelový rám je potažen práškovou barvou a je možné jej snadno sestavit pomocí dodaného manuálu.
Ocelové rámy obklopuje silná polyethylenová fólie o hmotnosti 120 g / m². Polyetylenová fólie je robustní, filtruje UV paprsky a chrání před příliš intenzivním slunečním zářením, přičemž udržuje déšť a vítr mimo rostliny. Fóliovník je možné otevřít pomocí dvou zipů umístěných na boku, které umožňují srolování fólie. Je zde šest oken chráněných mřížkami, které zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu.

Rozměr: 300 x 200 x 200 cm
Váha: 14 kg
Materiál: netoxický plast

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-