Klec pro křepelky AGF-QC-1 – modulární pro 10 křepelek

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Klec pro křepelky AGROFORTEL AGF-QC-1 – modulární pro 10 křepelek

Modulární klec pro křepelky od české značky AGROFORTEL. Jako jediná na trhu neomezuje Vaši fantazii při budování Vaší křepelčí farmy. Můžete složit libovolný počet těchto klecí do strany, tak i na sebe. Křepelčí farmu tak můžete rozšiřovat podle potřeby či případně rozdělovat na více úseků. Rozměry klece jsou 42x42x42 cm. Klec je vyrobena speciální technologií lisování plastu. Klec má 1 oddíl. Součástí balení je vysouvatelný trusník, napáječka 1 L, krmítko, mřížka proti plýtvání krmivem a snáškové hnízdo, do kterého se sami kutálejí vajíčka. Díky tomuto hnízdu jsou vajíčka vždy čistá a nepoškozená. Oproti ostatním materiálům má plastový materiál výhodu snadné údržby a odolnosti vůči virům a bakteriím! 

Spádované snáškové hnízdo. Pro bezpečí křepelčích vajec!

Klec má speciální sklon podlahy, díky kterému se vajíčka kutálejí do spádovaného snáškového hnízda. Díky tomuto tvaru nebudou vajíčka špinavá od trusu a jejich sběr bude velmi snadný.


Krmítko s mřížkou proti plýtvání krmiva. 

Součástí balení je krmítko včetně mřížky proti plýtvání krmivem. Objem krmítka postačí pro 10 křepelek na 3-4 dny. Díky mřížce nebudou křepelky vyhrabávat krmivo ven. 

Napáječka s flexibilním umístěním a s kapacitou na 4 dny

Napáječka, která je součástí balení má možnost flexibilního umístnění. Díky jejímu tvaru ji můžete osadit na libovolnou stranu klece, přesně podle Vašich požadavků. Objem napáječky 1 litr poskytuje dostatek vody pro 10 křepelek na 3-4 dny.

Jako jediná na trhu kompletně modulární!

Nenechte se omezovat ve Vaší fantazii. Klece na křepelky AGF-QC můžete stavět nejen do výšky, ale také do boku. Součástí balení každé klece jsou speciální zobáčky, díky kterým můžete spojovat klece k sobě do libovolné velikosti. Klece jsou kompatibilní i s ostatními klecemi stejné velikosti základy z řad AGF-CC, AGF-DC.


Materiál klece pro křepelky AGF-QC

Klece pro křepelky AGF-QC jsou výsledkem usilovné práce našich odborníků s předním světovým výrobcem a mnoha desítek hodin konzultací s odborníky z řad akademických pracovníků a Vás, chovatelů. Klece jsou vyráběny v Evropě pomocí speciální technologie lisování plastu. Použitý materiál se snadno čistí a udržuje. Nepodléhá korozi. 

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-