Místovací vidle s násadou SVERIGE GREPEN

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

EXTRÉMNĚ LEHKÉ A ODOLNÉ MÍSTOVACÍ VIDLE.

Unikátní místovací vidle SverigeGrepen™, které jsou vyvinuty jezdci a fyzioterapeuty. Vyvinuty jezdci a fyzioterapeuty.
Ergonomická násada.
4 způsoby uchopení.
Nejnižší hmotnost vidlí na trhu, pouze 900 gramů.
SVERIGEGREPEN™
Jsou nové patentované mistovací vidle navržené a vyrobené ve Švédsku. Speciálně tvarované a odlehčené vidle umožňují velice snadnou manipulaci. Rukojeť je navržena tak, aby umožňovala 4 způsoby uchopení. Rukojeť prakticky stabilizuje vidle a tak účinně snižuje zátěž na lokty a ramena. Skvělé vlastnosti švédských vidlí ještě více umocňuje ergonomicky tvarovaná násada. Je vyrobena z eloxovaného hliníku a její atypický ergonomický design napomáhá při práci správnému držení těla.

HLAVNÍ VÝHODY:

  • Ergonomicky vhodná pracovní poloha.
  • Unikátní design rukojeti, násady i vidlí.
  • Vhodné pro malé i velké lidi.
  • Odolné proti velmi studeným i teplým povětrnostním podmínkám.
  • Zkracují dobu mistování.
  • Jedna z nejnižších hmotností na trhu (celková hmotnost 900 g). 
  • Rapidně snižují odpad podestýlky.

Po staletí se používaly tradiční těžké kovové vidle, které při zdlouhavé a náročné práci způsobovaly nejen fyzické vypětí, ale i následné bolesti zad, ramen a předloktí. Moderní doba svými novými materiály umožnila vyvinout nové lehké, ergonomické vidle SverigeGrepen™. Vidle a rukojeť jsou vyrobeny ze speciálního plastu a násada z eloxovaného hliníku, čímž se tak staly jedněmi z nejlehčích mistovacích vidlí na trhu a jsou prakticky nerozbitné. Celková hmotnost vidlí se tím výrazně zmenšila a to na pouhých 900g. Švédské vidle byly vyvinuty a vyrobeny ve Švédsku a jsou přizpůsobeny švédským extrémním povětrnostním podmínkám. Snesou vysoké teploty i třeskutý mráz.

Konstrukce vidlí SverigeGrepen™ zkracuje dobu mistování a minimalizuje zbytečnou spotřebu pelet, hoblin či pilin. Ergonomický tvar a váha vidlí umožňuje větší stabilitu, takže větší množství hnoje, zůstává ve vidlích, aniž by se zdály být příliš těžké. Pelety, hobliny či piliny pak propadávají velice účinně a rychle. Tím se zefektivní doba i kvalita mistování.


Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-