Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6

Ultrazvukový a vibrační odpuzovač zvěře vhodný k plašení krtků, hadů, rejsků, hrabošů a myší, bezpečný pro člověka i domácí zvířata. K použití ve venkovních prostorech, vybavený odolným vodotěsným krytem. Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů s frekvencí zvuku v rozsahu 300 - 1000 kHz, s automatickou změnou kmitočtu, s dosahem až 1500 m2, s napájením na baterie 4 x R20, rozměry plašiče 42 x 8 cm.

Které škůdce plašič odpuzuje

Tento plašič je díky jeho inovativní technologii vhodný k odpuzování krtků, hadu, hrabošů, rejsků a myší.

Plašič krtků, hadů, hrabošů

Oblasti využití plašiče

Plašič krtků, hadů, hrabošů a dalších hlodavců je efektivní formou ochrany Vaší zahrady, pole, parku nebo dalších venkovních prostor. Tento odpuzovač je vybaven 100% odolným vodotěsným krytem, a proto ho jako jeden z mála můžete používat 365 dní v roce, ať už prší, fouká nebo sněží.

Odpuzovač krtků, hadů, hrabošů

Způsob použití

Vyberete místo, které potřebujte ochránit před nechtěnými návštěvníky a odpuzovač vložíte svisle do země, cca  20 cm hluboko. Odpuzovač doporučujeme umístit do rohů zahrady, ideálně do vlhčí jílovité půdy, která lépe přenáší vydávané signály. Ultrazvukový a vibrační odpuzovač krtků zapnete jednoduchým stisknutím tlačítka. Pro vypnutí zařízení nemusíte jako u jiných produktů vyndat celý odpuzovač ze země, ale opět ho vypnete pouhým stisknutím tlačítka. Pro vysoký účinek však doporučujeme, aby plašič fungoval nepřetržitě po dobu několika měsíců. Plašič tak vytvoří v okolí takové podmínky, které přimějí krtky, hady i hlodavce, aby si našli jiné, klidnější místo. Elektronický plašič krtků je napájen na 4 x R20 baterie (baterie nejsou součástí balení). 

Plašič krtků M6

Jak plašič funguje

Zařízení generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinaci s krátkodobými pronikavými vibracemi. Většina živočichů žijících pod zemí má špatný zrak, ale příroda jim zato vyvinula velmi silný sluch a citlivost na zemské vibrace. Tyto vibrace a zvuky jsou pro krtky, hady a hlodavce tedy velice nepříjemné a způsobují, že se tito živočichové žijící v zemi cítí neustále ohroženi. Živočichové žijí v neustálém stresu s nejvyšší ostražitostí a nakonec se rozhodnou změnit místo působení na nějaké klidnější. Odpuzovač lze používat i preventivně - krtci, hadi, hraboši a další hlodavci se hned od začátku vyhnou usazování na tomto místě, kde se nebudou cítit bezpečně. Plašič krtků, hadů a hlodavců je nastaven tak, aby tvořil vibrace a generoval zvuk o různých intenzitách každých 20-40 sekund v náhodném pořadí. Pořadí signálů proto nelze u plašiče předvídat a tedy není možné, aby si živočichové na tyto podněty zvykli a vrátili se. Plašič krtků, hadů a hlodavců dokáže ochránit prostor až 1500m2.


Bezpečnost

Elektronický odpuzovač vydává ultrazvukové signály a vibrace, které jsou pro lidské ucho zcela bezpečné. Na rozdíl od používání jedů či jiných chemikálií je využití plašiče netoxické jak pro děti, tak i domácí a hospodářská zvířata. 


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF
Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M6

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-