Sada pachový + elektrický ohradník ochrana sadu proti jelenům, daňkům a srnám - DUO zdroj - lanko 40

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Speciální sada pachového a elektrického ohradníku pro ochranu úrody, plodin před vysokou zvěří, lesní zvěří, jeleny, srnkou a daňky. Zabraňte ekonomickým škodám způsobených ničením úrody, vinné révy, ovocných sadů a okrasných školek. 
Pachový odpuzovač + elektrický ohradník pro 100% jistotu
Elektrický ohradník spolu s pachovým odpuzovačem je nejefektivnější pomůckou pro ochranu pozemku. Aplikujte pachové zradidlo tam, kde se těžko instaluje nebo udržuje elektrický ohradník. Pachový ohradník je vhodný do míst s náročným terénem a velmi hustou vegetací. Maximálně flexibilní zabezpečení proti vysoké lesní zvěři. Sada obsahuje 20 ks nosičů pachové látky BIO10-S a pachový odpuzovač proti černé zvěři 250 ml. Při manipulaci s koncentrátem pachové látky používejte ochranné pomůcky! 
Kombinovaný generátor fencee power DUO PD s BARGRAFEM
Základem sady je generátor fencee power DUO PD50 s výkonem 5 J s možnou délkou instalace až 40 kilometrů. Kombinovaný zdroj lze napájet adaptérem ze sítě 230 V nebo z klasické autobaterie 12 V. Ta poslouží také jako záložní zdroj v případě výpadku elektřiny. LED kontrolky s bargrafem zobrazují provoz zdroje, měří napětí a také signalizují případnou poruchu v ohradě. Možnost přepínání výkonu mezi polovičním a plným výkonem pomocí ON/OFF tlačítka.
Pachový ohradník proti vysoké zvěři
Každoročně páchá vysoká zvěř značné škody na ovocných a okrasných dřevinách. S pachovým ohradníkem lze škodám předcházet. Zabraňte přístupu lesní zvěře do sadů, okrasných školek a na místa, kde zvěř často páchá škody. Pachové zradidla jsou osvědčenou pomůckou při zabezpečení silnic a dálnic, kde snižují riziko střetu se zvěří.
Podrobné informace o složení pachového koncentrátu naleznete v Bezpečnostním listu. V přesné Metodice instalace pacho­vých ohradníků se dozvíte vše pro správnou aplikaci u úseků silnic a dálnic. V Metodice ochrany dřevin proti okusu a vytloukání najdete všechny informace o správné instalaci a použití pachového ohradníků na ochranu dřevin. Další informace o pachovém ohradníku proti vysoké zvěři, dávkování a aplikaci
Příslušenství k sestavení elektrické ohrady proti vysoké zvěři
Vysoce kvalitní modré lanko 400 metrů s průměrem 3 mm a měděnými vodiči, zajistí maximální vodivost - odpor 0,17 Ω/m. Modrá barva je pro oko černé a divoké zvěře nejlépe viditelná a působí jako varování před samotným dotknutím ohradníku. Výšku ohrazení až 136 cm vytvoříte pevnými plastovými sloupky s 11 očky pro individuální volbu tažení vodičů. Mobilní plastové sloupky je možné snadno přemisťovat. Zemnící tyč 100 cm pro uzemnění ohradníku. 
Obsah balení: 

generátor fencee power DUO PD50
1× lanko ø 3 mm, nerez 2 × 0,25 mm + měď 2 × 0,25 mm - délka 400 m
15× sloupek 156 cm (nad zemí 136 cm), 11× očko
1× zemnící tyč 100 cm
1× pachový ohradník proti vysoké zvěři - 250 ml 
1× nosič pachové látky BIO10-S - 20 ks

Jednotlivé položky lze v košíku jednoduše doobjednat podle délky vaší instalace.
Součástí balení generátoru: 

1× napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
1× zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
1× připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
1× kabel bateriový fencee DUO 1,7 m
1× výstražná tabulka
1× návod k obsluze

Spolu se sadou doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž generátoru.
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-