Spařovací kotel na slepice, kachny, husy, krůty, křepelky CIMUKA YL-FW50-E

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Spařovací kotel na slepice, kachny, husy, krůty, křepelky CIMUKA YL-FW50-E

Kotel na spařování drůbeže, vhodný na slepice, husy, kachny, krůty a křepelky, díky kterému bude drůbež dokonale připravena na zbavení se veškerého peří. Jedná se o celonerezový elektrický kotel objemem 95 l, s průměrem bubnu 50 cm, s hloubkou bubnu od topné spirály po okraj 48 cm, s automatickým termostatem, vybavený ponornou vložkou pro efektivní smáčení drůbeže a výpustným ventilem pro jednoduché vypuštění vodypříkon 4500 W (220V, 50Hz), rozměry výrobku jsou 61 x 53 x 63 cm.

Pro spaření jakých druhů drůbeže je kotel vhodný?

Yl 50 E Druhy drubeze

Jakým způsobem kotel na spařování drůbeže funguje?

Elektrický spařovací kotel je vybavený automatickým termostatem, na kterém si jednoduše nastavíte požadovanou teplotu. Celonerezový kotel poté vodu na Vámi zvolenou teplotu nejen ohřeje, ale navíc ji během svého chodu na této stabilní hodnotě neustále udržuje. Voda při spařování tedy zachovává optimální doporučenou teplotu, což zajistí snadné škubání drůbeže bez k poškozování a potrhání kůže. Součástí balení je také praktická ponorná vložka speciálně navržená pro jednoduché ponoření, vyjmutí a také efektivnější smáčení drůbeže. Vodu z kotle po spařování drůbeže snadno vylijete přes výpustní ventil.

 

Sparovaci kotel YL-FW-E50

 

Jak správně spařit drůbež

Spaření drůbeže před škubáním je velice důležité, aby došlo k uvolnění folikulů a svalů držících peří, a následné škubání tak běželo hladce bez poškození kůže. Každý druh drůbeže vyžaduje odlišnou teplotu a délku spaření viz tabulka níže. Delší čas ponoření může způsobit vaření některých částí masa a kůže a to může způsobit při škubání problém. Uvedené časy jsou orientační a doručujeme v průběhu spaření drůbeže ručně kontrolovat možnost snadnosti škubaní peří.

DRUH DRŮBEŽETEPLOTADÉLKA SPAŘENÍ
°Cs
Křepelka60 - 6525 - 35
Slepice60 - 6530 - 40
Krůta60 - 6580 - 95
Kachna63 - 67160 - 180
Husa70 - 72120 - 130

 

Kotel pro spařování drůbeže můžete využít i při běžných zabijačkách na vaření jitrnic, jelit, tlačenek, ovaru či polévky. Kotel je však nutné před i po použití pečlivě umýt a vydezinfikovat!

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Spařovací kotel na slepice, kachny, husy, krůty, křepelky CIMUKA YL-FW50-E

 

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-