Pachový ohradník proti divoké zvěři a kunám DR.STÄHLER NEO-ARBIN 500ml

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Pachový ohradník proti divoké zvěři a kunám DR.STÄHLER NEO-ARBIN, 500ml

Pachový odpuzovač divoké zvěře a kun v tekuté formě k aplikaci (20ml/tkanina) na nosič pachové látky k vymezení a ochraně prostoru. Jednoduchá a rychlá instalace s okamžitým účinkem. Pachový ohradník odpuzuje černou a vysokou zvěř, ale i malé šelmy - především kuny, účinná látka Margosa-Extrakt.

Pachový ohradník proti divoké zvěři NEO-ARBIN, 500ml obr1


Cílový organismus

K odpuzování divoké zvěře - například na černou zvěř (divoká prasata), tak i na zvěř vysokou (jelen, daněk, muflon, srnec), ale i na malé, lasicovité šelmy (především kuny).


Oblast použití

Výrobek je vhodný k vymezení pozemku a ochránění majetku před divokou zvěří.


Příprava

Při manipulaci s pachovým ohradníkem proti divoké zvěři používejte gumové nebo mikrotenové rukavice, abyste se vyhnuli přímému kontaktu odpuzující látky s kůží. V případě, kdy by došlo ke kontaktu látky s kůží, je třeba řádně omýt místo dotyku vodou a mýdlem a následně opláchnout čistou vodou.

Připravte si také nosiče pachové látky, které budete napouštět pachovým odpuzovačem. Jako nosiče jsou nejčastěji v domácnostech využívány kusy houbiček o velikosti 5x5x5cm nebo dle potřeby, ale je možné využít i obyčejnou látku nebo zakoupit nosiče přímo určené k absorpci pachových odpuzovačů.

Pachový ohradník proti divoké zvěři NEO-ARBIN, 500ml obr2

Pachové nosiče se umísťují na plotové sloupky a nebo na dřevěné laťky => příprava dle Vašich možností.


Aplikace

Nasaďte si ochranné rukavice viz doporučení výše. Dále namočte houbičku nebo hadřík (přibližně 20ml/tkanina) Neo-Arbinem a upevněte ji ve výšce 0,5 až 1 metru na plotové sloupky nebo dřevěné laťky, které zapíchnete do země. Upevnit ji můžete přímo na sloupek nebo můžete využít hliníkové či plechové adaptéry, do kterých se nosiče upevňují u laťek. K bezpečnému vymezení prostoru doporučujeme upevnit nosiče pachové látky ve vzdálenosti 3 až maximálně 6 metrů.


Účinnost

Pachový odpuzovač divoké zvěře má po aplikaci okamžitý účinek, který přetrvává až po dobu 3 týdnů. Odpuzovač je možné používat po celý rok, ale doporučujeme přípravky k odpuzování zvěře střídat, aby si zvěř nenavyknula na danou odpuzovací látku. Vzhledem k tomu, že Neo-Arbin voní nepříjemně i pro lidi, doporučujeme přípravek nepoužívat v blízkosti oken, balkonů a před aplikací informovat sousedy. Neaplikujte přípravek na živé rostliny a zamezte promrznutí.

Pachový ohradník proti divoké zvěři NEO-ARBIN, 500ml obr3


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFPachový ohradník proti divoké zvěři a kunám DR.STÄHLER NEO-ARBIN, 500ml

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-