Prodej vah, plašiče a jiné

stranka-elektronicke-plasice-mysi-odpuzovace-skudcu-32
Elektronické plašiče myší, odpuzovače škůdců
stranka-odpuzovace-krtku-a-plasice-hryzcu-35
Odpuzovače krtků
stranka-odhanece-ptaku-plasice-38
Odháněče ptáků
stranka-odstanovace-vodniho-kamene-36
Odstaňovače vodního kamene
stranka-filtry-necistot-z-vodovodniho-potrubi-41
Filtry nečistot z vodovodního potrubí
stranka-lapace-hmyzu-42
Lapače hmyzu
stranka-napajeci-zdroje-adaptery-44
Napájecí zdroje, adaptéry
stranka-baterie-45
Baterie
stranka-vahy-pro-rybare-myslivce-chovatele-hobby-260
Váhy pro rybáře, myslivce, chovatele, hobby
stranka-vahy-51
Váhy
stranka-vazici-systemy-zakazkove-vahy-78
Vážicí systémy, zakázkové váhy
stranka-paletove-voziky-s-vahou-248
Paletové vozíky s váhou
stranka-omezovace-pretizeni-79
Omezovače přetížení
stranka-antikolizni-systemy-82
Antikolizní systémy
stranka-snimace-sily-86
Snímače síly
stranka-anemometry-92
Anemometry
stranka-mereni-sil-94
Měření sil
stranka-pronajem-a-sluzby-v-oboru-vazeni-mereni-sil-95
Pronájem a služby v oboru vážení, měření sil
stranka-kovovyroba-a-konstrukce-96
Kovovýroba a konstrukce
stranka-indikatory-a-displeje-98
Indikátory a displeje
stranka-dynamometry-102
Dynamometry
stranka-pomucky-pro-dyslektiky-pro-zakladni-skoly-a-logopedie-43
Pomůcky pro dyslektiky, pro základní školy

Prodej plašičů škůdců, váhy a jiná elektronika

Prodej plašičů škůdců, váhy a jiná elektronikaVítejte na stránkách firmy Format 1, která je výrobcem průmyslových vah , adaptérů , ale též drobné spotřební elektroniky jako jsou odháněče krtků, plašiče ptáků a hlodavců jako jsou myši, potkani kuny a lasičky. V našem e-shopu si můžete zakoupit tyto plašiče škůdců vhodné pro Vaši domácnost i zahradu. Plašiče jsou ekologické, vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Dále nabízíme pomůcky pro dyslektiky k nácviku čtení, baterie ke všem výrobkům. Bzučák pro dyslektiky je oblíbenou pomůckou učitelů a logopedů, je neocenitelní i na hudebních školách k nácviku rytmu. Průmyslové firmy u nás mohou využít i servis, výrobu a instalaci vah, měřičů sil a omezovačů přetížení např. pro jeřáby. Prodáváme mnoho druhů vah pro firmy i domácnosti, zajistíme kalibraci vah i kompletní servis. Nabízíme váhy stolní , plošinové, závěsné, či tzv. počítací, ale i speciální váhy na vysokozdvižné vozíky, naší specialitou je i výroba vah a adaptérů na zakázku. Zemědělci jistě ocení nabídku ultrazvukových plašičů ptáků pro ochranu úrody. K ochraně úrody pod zemí mohou využít plašiče krtků .

Zbavte se myší pomocí plašiče hlodavců

Zbavte se myší pomocí plašiče hlodavců

Pro koho jsou vhodné plašiče myší a jiných hlodavců?
Kuna na půdě? Kuna v podkroví? Jak se zbavit kuny? Kuna v autě? Krtek na zahradě? Čas od času někdo z nás potřebuje odehnat myši a jiné drobné hlodavce, aby ochránil svůj majetek. Chcete se zbavit nežádoucích hlodavců, jako jsou myši,kuny, krysy nebo potkani? Máte kunu v autě? Máte rozkousané kabely v motoru? Připravili jsme pro Vás nabídku plašičů (odháněčů) myší pro denní potřebu. Myši jsou opakovaně vystavovány nepříjemnému zvuku, který je pro lidi neslyšitelný a opustí prostředí, které se pro ně stává neobyvatelné.

Ultrazvukové a lidem slyšitelné odpuzovače myší jsou velmi účinnou a přitom ekologickou metodou jak se zbavit drobných hlodavců. Zvláště pokud máte domácí zvířata a malé děti, jistě se neradi uchyluje k likvidaci hlodavců pomocí různých jedů. Pastičky na myši jsou také účinné jen částečně, protože myši odchytáváte po jedné. S využitím plašičů hlodavců se musíte starat pouze o výměnu baterií. I tato starost odpadá v případě, že plašič myší připojíte do elektrické sítě pomocí adaptéru. Myši zmizí samy a efektivně. Pomocí plašiče myší ochráníte zásoby potravin, zbavíte se myší, které ohlodávají na Vaší chalupě na co přijdou, ochráníte kabely v autě před kunami . Myšoplaše či kunoplaše myši nehubí, pouze odhání, jsou tedy humánní, fungují tedy jako rušičky na myši. Na obdobném principu, jako jsou tato pískátka na myši fungují i odháněče na krtky - krtkoplaše, plašič na krtky . Plašič na myši lze pořídit jednak v provedení syšitelném, jednak ultrazvukovém. Plašič na myši vyrábíme i v provedení s velkým výkonem pro ochranu velkých prostor.   

Jenom myši slyší, tiché plašiče myší ,
myši se jich bojí, pryč se odstěhují.

Změkčete tvrdou vodu, která Vám přitéká potrubím domů

Změkčete tvrdou vodu, která Vám přitéká potrubím domůNa většině území ČR se vyskytuje tvrdá voda, lidově sanejtr či sanýtr. Tvrdá voda teče do našich příbytků nejen vodovodním potrubím, ale čerpáme ji i pomocí čerpadel z vlastních zdrojů, jako jsou zahradní studny. Tvrdá voda nám může působit velké potíže. Neprojeví se ze dne na den, ale postupem času se může ucpávat vodní potrubí, ničí naše spotřebiče jako pračky, rychlovarné konvice a ohřívače vody, splachovadlo na WC protéká a voda teče a teče a s ní i korunky z Vaší peněženky.

Naštěstí dnes existují účinné metody, jak tvrdou vodu změkčit. Zapomeňte na změkčovače, které jsou zbytečně drahé, a pořiďte si odstraňovač vodního kamene . Tento přístroj pracuje s využitím elektromagnetického pole a zamezí usazeninám, aby ucpávaly Vaše potrubí. Tvrdá voda již nikdy nebude problémem. Změkčete tvrdou vodu . Odstraňovač vodního kamene postupně pročistí i staré trubky a Váš odpad bude opět jako nový. Odstraňovač vodního kamene se hodí k využití pro Váš dům, či byt, stejně tak jej využijete i na chalupě nebo zahradě, kde může voda ze studní páchat škody.

Ochraňte svoji úrodu před náletem ptáků

Ochraňte svoji úrodu před náletem ptáků

Ptáci jsou sice součástí přírody, ale jejich výskyt je na některých místech nežádoucí, proto je nezbytné použití plašičů na odehnání ptáků. Jsou dokonce místa, například letiště, kde výskyt ptáků, zejména větších dravců jako káně či orel, může ohrozit bezpečnost lidí. Využijete elektronických plašičů ptáků v letištních prostorách a předejděte tak nebezpečnému střetu letadla s ptáky.

Elektronický plašič ptáků je velmi účinný především pro ochranu zateplení budov. Zde je jejich využití velmi osvědčené a především je ekologické. Ptáky nezabíjí, pouze odhání.

K ochraně budov můžete použít mechanické zábrany proti usedávání ptáků , které se fixují speciálním lepidlem. Plašiče ptáků jsou vhodné i pro ochranu kulturních historických památek a staveb, které mohou být znehodnoceny a poškozeny ptačím trusem. Zemědělci v období sklízení úrody, kdy se v předchozích letech marně snažili odehnat ptáky neúčinnými metodami, brzy odhodí do žita vzduchovku a sáhnou po plašiči ptáků, jelikož poskytne spolehlivou ochranu pro jejich úrodu. Plašič ptáků zamezí výskytu okřídlenců ve výrobnách a skladech potravin, ochrání stavební materiál , odežene ptáky ze stadionů a jiných sportovních ploch. S plašiči ptáků se Vám již nestane, že Vaši úrodu sklidí místo Vás vrabci, špačci nebo jiné druhy ptáků a Vám zůstanou jen holé větve. Ptákoplaše velice dobře fungují jako ochrana zateplení budov. Ptákoplaš nainstalovaný pod střechou domu zateplovací izolaci velice dobře ochrání před jejím vyklováním ptáky.

Přilétlo ptáků, jak zrnek máku.
Zaplašte ptáky, vrabce i straky,
Ochraňte úrodu před zobáky.

 

Přicházíte s krtkem o rozum? Odežeňte krtka k sousedům!

Přicházíte s krtkem o rozum? Odežeňte krtka k sousedům!Jak na krtka, krtek na zahradě, jak se zbavit krtka. Pořiďte si krtkoplaš a skoncujte s krtky navždy pomocí odpuzovače krtků.
Použijte na krtka ekologickou metodu - akustický odpuzovač krtků.

Snem mnoha zahrádkářů a zemědělců je mít rozkvetlou a upravenou zahradu nebo srovnané záhonky se zeleninou. Je radost, když se daří a zahrada vzkvétá. Občas se však najde nemilé překvapení v podobě hryzců a krtků, kteří ničí Vaši zahradu a Vaše práce přijde nazmar. Pokud si pořídíte na zahradu odpuzovače krtků neboli krtkoplaš, Vaše zahrada může vzkvétat a Vy už se nemusíte trápit rozvrtanou zahradou a krtincemi , které krtek po sobě zanechá. Krtka jednoduše vyženete k sousedům zakoupením plašiče krtků .

Pokud Vás krásné počasí vylákalo do zahrady, jistě budete chtít svou zahrádku upravit podle svých představ. Když se snažíte zahradu zvelebit a pracujete do setmění, příští den po probuzení a pohledu na hromady krtinců Vás přepadne vztek a zoufalství. Zničit krtka? Jednodušší a účinnější bude použití akustického odpuzovače krtků. Plašič krtků řady OdKH se podle přiloženého návodu zakope do záhonku do úrovně horního víka a necháme je působit. Plašič krtků působí až do plochy cca. 400m2.

Hospodáři křičí, že jim krtek ničí,
zeleninu, kytky, jahody,
Vyžeňte krtka ze zahrady.

AKTUALITY

VELETRHY A VÝSTAVY, NA KTERÝCH NÁS NAJDETE:
-----------------------------------------
AGROKOMPLEX Nitra
16.8. - 19.8 2018
Pavilon "V"
----------------------------------------
ZEMĚ ŽIVITELKA České Budějovice
23.8. - 28.8.2018
pavilon "B1"
----------------------------------------

Plašící kalendář

obrázek

Z NAŠÍ NABÍDKY

2 WZS 5/200 stabilizovaný zdroj AC/DC 5V 200mA

eshop
ROZSAH PROVOZNÍCH TEPLOT: 0 - 40 °C
BARVA KRYTU: černý nebo bílý
HMOTN...
176,00 Kč

2 WZN 7,5/200 nestabilizovaný zdroj AC/DC 7,5V 200mA

eshop
Uvýst pro Ivýst=0mA: 8,3VDC +-5%
ROZSAH PROVOZNÍCH TEPLOT: 0 - 40 °C
B...
167,00 Kč
Naši partneři: chovatelske-potreby-krmivo-zverimex.cz -potřeby pro chovatele,krmiva pro zvířata, akvaristika / E-ryby.cz –Rybníky, sportovní rybolov, zemní práce pomocí kráčivého rypadla / led-zahrada.cz – zahradní osvětlení, designová dekorativní světla / Řemesla Jedlička, stavební práce a rekonstrukce / Montáže-Rekonstrukce.cz / zsvokovice.cz - základní škola Vokovice pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami / hptonery.eu – Tonery,tiskárny,náplně,drobná elektronika,pc,televizory / carove-lasery.cz – čárové lasery pro průmyslové použití / Betonové ploty www.beton-plus.cz - oplocení domu a zahrady, betonové ploty, plotové díly z betonu, betonové sloupky, ohradníky pro zvířata


HOME - Format 1 - plašiče, váhy, drobná elektronika pro dům a zahradu
NAŠE NABÍDKA
CELÝ SORTIMENT
ZAŘÍZENÍ PRO DŮM A ZAHRADU
NAPÁJECÍ ZDROJE
VÁHY
PRODEJCI NA SLOVENSKU
Nákupní košík
položek v košíku: 0

Created by © 2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign