AGRO Vitality Komplex 1 l

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

AGRO Vitality Komplex 1 l
AGRO Vitality Komplex je skvělým pomocníkem pro posílení imunity rostlin, obnovení jejich vitality a podporu zdravého růstu. Jeho jedinečná receptura urychluje regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci a zvyšuje jejich odolnost vůči stresu. Tento všestranný rostlinný přípravek je vhodný pro použití na pokojové rostliny, drobné ovoce, zeleninu, okrasné rostliny a další rostliny v zahradě. Doporučujeme aplikovat Vitality Komplex na oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny.

Co Vitality Komplex obsahuje a co ho činí unikátním?
Speciální výluh z vermikompostu, vznikající díky aktivitě kalifornských žížal, který je bohatý na enzymy a stimulační látky. Tyto látky usnadňují transport živin z půdy do rostlin a procesy v rostlinách, zlepšují využití živin z půdy a podporují rozvoj kořenového systému a nadzemní části rostliny.
Huminové a fulvinové kyseliny, které omezují únavu půdy a vyčerpání, podporují tvorbu humusu a zpřístupňují živiny pro rostliny.
Po aplikaci dochází k rychlému nárůstu zelené hmoty i kořenového systému.

Dávkování:
Pro obnovení vitality poškozených rostlin použijte 15 ml na 1 litr vody, nebo pro postřik na listy smíchejte 15 ml s 1,5 litrem vody.

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-