Automatická digitální líheň H120. Pro 120 vajec.

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Vylepšený model pro sezónu 2022/2023 po všech stránkách. Pouze omezený počet kusů k dispozici.
Plně automatická Líheň AGROFORTEL H120 pojme až 138 slepičích vajec. O chod líhně se stará mikroprocesor s programem AGROFORTEL-2.0. Pomocí funkčních tlačítek můžete nastavovat veškeré parametry potřebné pro úspěšné líhnutí. Jelikož se jedná o 3-patrovou líheň, víko je osazeno čtveřicí výkonných ventilátorů. Oproti konvenčním líhním má tento model silikonové topné těleso, místo kovové destičky. Silikonové topné těleso lépe reaguje na požadavky mikroprocesoru a zajišťuje tak stálost teploty uvnitř líhně. Pro proudění vzduchu jsou po bocích líhně kanály na proudění vzduchu. 
Jedná se o plně automatickou líheň a inkubátor. Vejce v líhni se každé dvě hodiny otočí.
Na display lze sledovat
teplotu v líhni, vlhkost v líhni a počet dní od zapnutí líhněKapacita líhně je 138 velkých vajec. Pokud chcete líhnout jiná vejce, lze je také líhnout, kapacita bude menší či větší v poměru k velikosti vajec.
Líheň má digitální displej na rozdíl od jiných líhní ve °C. Je možné nastavit teplotu od 20° C do 40° C po 0,1° C krocích stiskem tlačítek (+) a (-).
Vejce se otočí automaticky každé dvě hodiny.
3 dny před koncem líhnutí lze vyndat plastové držáky a vajíčka uložit na plastovou podlážku k dolíhnutí. Líheň tedy skvěle funguje i jako dolíheň.
Na líheň poskytujeme plnou 24 měsíční záruku. Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis. Líheň má veškerou certifikaci CE a RoHS. Český návod k použití je přiložený v balení. Návod obsahuje i rady, tipy a triky.
Poskytujeme i telefonické poradenství s líhnutím pro naše zákazníky ZDARMA (+420 380 60 30 30).
V případě potíží s produktem poskytujeme zákazníkům v zemi zakoupení svoz do centrálního servisního střediska ve Vimperku ZDARMA.

Výkon240 W
Příkon220 V
Frekvence50/60 Hz
Kapacitaaž 138 slepičích vajec
Rozměry53x55x47 cm
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-