Automatická dvířka Brinsea Chick Safe Advance

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Automatická dvířka Brinsea Chick Safe Advance

BRINSEA CHICK SAFE ADVANCE - špičkový systém pro otevírání a zavírání dvířek kurníků do maximální váhy 4 kg od jednoho z nejlepších výrobců produktů pro chov - společnosti BRINSEA.
Automatická dvířka jsou vybavena světelným senzorem, programovatelným časovačem, samo-kalibrační funkcí, indikátorem stavu baterie a napájením pomocí 4 ks AA baterií.

Ideální pro dveře různých velikostí, od 300 g do 4 kg, jeho instalace je snadná s dvěma šrouby zahrnutými v balení. Stačí připevnit modul ke kurníku, přivázat dveře pomocí lanka a modul se automaticky přizpůsobí vašemu kurníku.

S nastavitelným časovačem a světelným senzorem. Tento senzor reaguje pouze na pozvolné světelné změny, čímž se zabrání nechtěnému otevření dveří během bouřky nebo při záblescích světel z aut. Patentovaný otevírací mechanizmus bez mechanických spouštěčů zajišťuje dlouhodobou odolnost a spolehlivost. Díky nízké spotřebě energie vydrží baterie přibližně rok, a s praktickým ukazatelem stavu baterie na LCD displeji budete vědět, kdy je potřeba je vyměnit.

Klíčové vlastnosti produktu:

  • Časovač: Umožňuje vám nastavit specifické časy pro otevření a uzavření dveří kurníku.
  • Světelný Senzor: Tato funkce zajišťuje, že dveře kurníku reagují na změny denního světla, přičemž senzor je odolný proti náhlým změnám světelných podmínek, jako jsou blesky nebo světla projíždějících vozidel.
  • Ruční Ovládání: Pro okamžité otevření nebo uzavření dveří můžete využít ruční ovládací tlačítko.
  • Bezpečnostní Funkce Automatického Zastavení: V případě, že něco brání uzavření dveří, například zvíře, motor se okamžitě zastaví, čímž chrání zvířata před zraněním.
  • Režim "Víkend": Nastavte si odlišné časy otevírání a uzavírání dveří o víkendech.
  • Flexibilní Kombinace Nastavení: Různé funkce lze kombinovat, například ráno otevírání dveří pomocí světelného senzoru a večerní uzavření na základě nastaveného času.
  • Testováno v teplotách od -20°C až do +50°C
  • Jednotka je voděodolná a vyrobena z UV odolného materiálu


Napájení:
Napájení je zajištěno pomocí 4 ks AA baterií, které jsou součástí dodávky. Baterie bez problému vydrží zařízení napájet 12 měsíců. Baterie doporučujeme vyměnit vždy před zimou, pro případ velkých mrazů. Aktuální stav baterie můžete snadno sledovat na display zařízení nebo pomocí blikání stavové diody.Montáž a použití automatických dvířek:
Pomocí vrutů, které jsou součástí balení namontujte dvířka na Váš kurník. Zařízení bez problémů zvládne ovládat jakákoli dvířka o váze 300 g až 4 kg. Poté stačí pouze přivázat dvířka v otevřené poloze a zařízení se samo zkalibruje. Více informací k montáži Vám rádi poskytnou naši kolegové na zákaznickém servisu nebo je naleznete v přehledném návodu.


O značce a výrobci, 3 letá záruka na produkt:
Značka BRINSEA pochází z Velké Británie a již od roku 1976 vyrábí produkty pro líhnutí a chov drůbeže. BRINSEA je známá svou bezkonkurenční kvalitou všech produktů. Všechny produkty jsou vyrobeny ve Velké Británii. Jsme rádi, že naše společnost AGROFORTEL, s.r.o. může být členem BRINSEA family a můžeme Vám nabídnout v některých zemích ve výhradním zastoupení i jiné produkty než automatická dvířka. Jelikož BRINSEA pevně věří ve své produkty, po online registraci produktu na webu www.brinsea.co.uk máte nárok na prodlouženou 3 letou záruku.Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-