Dálkový ovladač pro RF generátory elektrického ohradníku energy DUO RF EDX a power DUO RF PDX

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Hlavní výhodou tohoto nového ovladače je možnost ovládání obou modelových řad našich chytrých RF zdrojů elektrického ohradníku. Lze jím ovládat jak generátory fencee energy DUO RF EDX, tak generátory fencee power DUO RF PDX. Další výhodou je podsvícený displej, díky kterému uvidíte všechny důležité hodnoty velmi dobře i na přímém slunci. 
Díky zdokonalené komunikační technologii s chytrými RF generátory se při nepřetržitém používání ovladače zvýšila spotřeba baterie. Doporučení pro delší výdrž baterie je pravidelné vypínání ovladače, když ho nepoužíváte. 
Dálkové ovládání generátoru je použitelné na vzdálenost až 10 km v běžném terénu a zástavbě. Ve ztíženém např. kopcovitém terénu se dosah zkracuje, naopak ve volném prostranství může být i delší. Pro zlepšení přenosu signálu mezi generátorem a ovladačem použijte externí anténu, která zvýší dosah až na vzdálenost 30 km.
Přenos signálu pomocí bezplatné RF technologie (radiové frekvence). To znamená, že nepotřebujete žádnou SIM kartu! Nevznikají tak další náklady na provoz zařízení. Po připojení do aplikace fencee Cloud můžete generátory ovládat mobilním telefonem nebo z webového rozhraní odkudkoliv a kdykoliv budete chtít. 
Vlastnosti:

1 ovladač pro 6 generátorů
3 ovladače pro 1 generátor
dosah se základní anténou až 10 km
dosah s externí anténou až 30 km
přehledný podsvícený displej
chybová hlášení

Generátor odesílá chybová hlášení, která se zobrazují na ovladači, např.:

Kleslo napětí na ohradě pod nastavenou úroveň (běžně 3 kV), tzn. že došlo k zatížení ohrady (např. při prorůstání trávy, spadlá větev, ...)
Hlášení o stavu napětí na baterii, když dojde ke snížení pod 12 V
Hlášení o ztrátě signálu, což může být způsobeno, např. vypnutím generátoru nebo z jiných fyzikálních zákonů

Obsah balení:

dálkový ovladač
návod
1 × baterie CR 2
1 × šňůrka pro zavěšení na krk 
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-