Delikan Dog CD Lamb and Rice Small&Medium 3kg

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Krmivo splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní nutričně plnohodnotnou výživu s velmi vysokou stravitelností a nízkým rizikem alergie. Tvar granulí byl speciálně vyvinut pro malá a střední plemena. Složka jehněčího masa zabezpečuje optimální aminokyselinové složení proteinů, rýže jako zdroj glycidové složky zvyšuje dietetiku a stravitelnost toho krmiva. Nenasycené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikro prvků a vitamínu plně pokrývá potřebu dospělého psa. Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správná regenerace kostní a chrupavkové tkáně. Společně s vitamínem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které upravují pozitivně střevní mikroflóru. V krmivu jsou navíc protilátky lgY, které blokují nežádoucí množení a následnou distribuci patogenních virů (parvovirus,rota a corona virus) a dalších potenciálně nebezpečných bakterií v organismu psa. Pro své složení a obsah látek chránících střevní mikroflóru a podporujících imunitní systém e krmivo mimořádně vhodné především pro psy s alergií , oslabené a v rekonvalescenci.

 

Složení: Dehydrované jehněčí maso 37%, bílá rýže 36%, drůbeží tuk, cukrovarské řízky pšeničné klíčky, sušená jablka 4 %,kukuřičný gluten, lososový extrakt 3%,hydrolyzovaná drůbeží játra, probiotika, minerální látky a vitamíny, chondroprotektiva (kloubní výživa), yucca, ostropestřec mariánský, směs sušeného ovoce (brusinky,ostružiny,granátové jablko), mořská řasa, přírodní antioxidanty(extrakt z rozmarýnu) 

 

Analytické složky: 

Hrubý protein 23%

Hrubý tuk 11%

Anorganické látky (hrubý popel) 6,8%

Hrubá vláknina 4,0%

 

Doporučené dávkování:

 

 Hmotnost psa v kg Denní dávka v g
1 - 10
50 - 130
10 - 20135 - 250
20 - 30255 - 360
30 - 40
365 - 450
40 - 50
460 - 540

 

* Doporučené dávkování  je pouze orientační a mělo by být upravováno tak, aby váha zvířete odpovídala jeho růstu a věku.

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-