Dřevěná králíkárna SOKOLOV, 1060x865x1600 mm

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Králíkárna Sokolov je moderní a velká králíkárna, která každému chovateli poskytne spoustu potěšení. Nový domov vašeho miláčka se rozkládá na 3 podlažích. Majestátní, stabilní a skvěle vypadající králíkárna harmonicky ladí s teplým tónem dřeva v jakémkoli prostředí. Ve spodní části je venkovní výběh, takže vaši králíci mají vždy dostatek čerstvé trávy. Králíci se do prvního patra dostávají po rampě, která je zezadu a po stranách uzavřena a nabízí výhled na zeleň zepředu. Další rampa vede na samý vrchol, kde je jedna polovina otevřená a druhá polovina nabízí útulný úkryt.

Všechna patra mají dvojité dveře, které lze také jednotlivě zavřít. Králíkárna je vyrobena z masivního dřeva, které je odolné proti povětrnostním vlivům. Boční prvky a dveře s drátěným pletivem zajišťují dostatek čerstvého vzduchu. Střecha je potažena bitumenovými fóliemi odolnými proti povětrnostním vlivům a díky převisu střechy chrání také před vlhkostí shora.
Pod střední a horní vrstvou najdete praktickou zásuvku na hnůj. Můžete ji jednoduše vytáhnout a znovu posypat slámou. Tato králíkárna udělá vám i vašim dětem spoustu radosti a nabídne vašim králíkům, zajícům nebo morčatům druhově vhodný domov. Spousta čerstvého vzduchu, dobrého jídla a čerstvé trávy jsou dokonalým základem pro dlouhý a šťastný život králíka.

Celkové rozměry s 6 cm přesahem střechy až po horní část střechy jsou: 106 x 86,5 x 160 cm (Š x H x V).

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-