DŘEVĚNÝ KURNÍK A HUSNÍK BREMEN, 1360X990X1040 MM

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů
DŘEVĚNÝ KURNÍK A HUSNÍK BREMEN, 1360X990X1040 MM
Multifunkční obydlí - kurník nebo husník BREMEN je vytvořen z kvalitního borovicového dřeva a poskytne obydlí až pro 6 slepic. Na jedné straně naleznete otevíratelný hnízdící box, který umožňuje snadný přístup zvenku. Vchod do kurníku (husníku) je vybaven dvířky, která zároveň slouží jako rampa. Vedle dvířek najdete ventilační okno, které poskytuje dostatečný přísun čerstvého vzduchu pro vaši drůbež. Přístup do kurníku (husníku) je usnadněn malou rampou. Střecha je vyrobena z odolného PVC materiálu. Kurník (husník) obsahuje 2 hřady pro pohodlí ptáků.

Rozměry kurníku (husníku):

Rozměry kurníku (husníku) jsou 1360x990x1040 mm a váha činí 40 kg. Produkt je dodáván v jednom balíku.


Přístup:
Vchod do kurníku (husníku) je vybaven dvířky - zároveň slouží jako rampa. Vedle dvířek najdete ventilační okno, které poskytuje dostatečný přísun čerstvého vzduchu pro vaši drůbež. Přístup do kurníku (husníku) je usnadněn malou rampou.


Technické parametry:
Materiál: borovicové dřevo
Rozměry: 1360x990x1040 mm
Váha: 40 kg
Kapacita kurníku (husníku): až 6 slepic (dle velikosti)
1 hnízdící box - 2 snášková hnízda
2 hřady
Snadná montáž


Naše doporučení:
Výrobek je opatřen povrchovým ochranným nátěrem. Pro prodloužení životnosti doporučujeme pravidelně obnovovat ochranný nátěr, jak je běžné u dřevěných konstrukcí. Dále je vhodné umístit kurník (husník) tak, aby byl chráněn před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako jsou déšť, sníh, silné sluneční záření a vítr.

 


Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-