Dřevěný kurník a husník BUDAPEŠŤ, 1540x550x1170 MM

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Dřevěný kurník nebo husník BUDAPEŠŤ, 1540x550x1170 MM

Kurník pro slepice k chovu 6-8 slepic o rozměrech 1540x550x1170 mm od značky AGROFORTEL. Jedná se o kurník bez výběhu, který je vybaven dvěma hřady, čtyřmi venkovními snáškovými hnízdy a výsuvným pozinkovaným trusníkem pro snadné čistění. Kurník je vyrobený ze dřeva. Součástí je rampa pro přístup do kurníku a větrací okénko.


Rozměry kurníku pro slepice:

Vnější rozměry celého kurníku jsou 1540x550x1170 mm a poskytuje tak pohodlí až pro 6-8 klasických nosnic.


Provedení kurníku:
Kurník pro slepice je vybaven dvěma hřady pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně se 4 hnízdy pro snášení vajec. Sbírání vajíček je velice jednoduché, jelikož stačí pouze zvednout střechu hnízda. Střechu hnízda lze zajistit otevřenou pomocí dřevěné tyčky.

Údržba a čištění kurníku:
Pro snadné čištění kurníku jistě oceníte výsuvný pozinkovaný trusník. Výměnu podestýlky zvládnete díky tomuto výsuvnému trusníku naprosto bez problému.

Přístup do kurníku:
Kurník je vybaven dvěma dvířky. Větší přední dvířka slouží pro jednoduchou výměnu vody, krmení a snadný přístup do kurníku. Ze zadní strany má kurník pro slepice umístěná další dvířka.

Technické parametry:
Materiál: smrkové dřevo
Dva hřady
Zásuvka na vyprazdňování trusu
Rozměry: 1540x550x1170 MM
Snadná montáž, balení ve dvou balících
Váha: 32 kg

Naše doporučení:
Kurník vyrobený ze dřeva má hmotnost cca 32 kg. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha kurníku i snáškových hnízd pokryta asfaltovými pasy. Kurník není zateplenýDoporučujeme kurník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťuje přední posuvné okénko

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-