Dřevěný kurník AMSTERDAM, 2045x765x1165 mm

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Dřevěný kurník AMSTERDAM, 2045x765x1165 mm
Představujeme Vám dřevěný dvoupatrový kurník, vyrobený ze smrkového dřeva, který skvěle zapadne do Vaší zahrady a poskytne ideální prostor pro až 6 slepic podle jejich velikosti. Konstrukce z masivního dřeva zaručuje maximální pohodlí pro vaše slepičky v kurníku, který je zároveň prostorný a elegantní. Výběh je oddělen od vnitřních prostor posuvnými dvířky s madlem, což umožňuje pohodlný přístup zvenčí bez nutnosti otevírání celého kurníku. Kurník disponuje jedním hřadem, který poskytuje pohodlné místo pro odpočinek slepic. Pro praktickou údržbu je součástí kurníku zásuvka na snadné vyprazdňování trusu.


Rozměry kurníku:
Rozměry kurníku jsou 2045x765x1165 mm a váha činí 27 kg. Produkt je dodáván vedvou balících.


Čištění kurníku:
Kurník je vybaven zásuvkou pro snadné vyprazdňování trusu.


Přístup:
Výběh je oddělen od vnitřních prostor posuvnými dvířky s madlem, což umožňuje pohodlný přístup zvenčí bez nutnosti otevírání celého kurníku.


Technické parametry:
Materiál: smrkové dřevo
Rozměry:  2045x765x1165 mm
Váha: 27kg
Kapacita kurníku: až 6 slepic (dle velikosti)
Jeden hřad
Zásuvka na vyprazdňování trusu
Snadná montáž


Naše doporučení:
Výrobek je opatřen základním ochranným nátěrem pro povrchovou ochranu. Pro zachování delší životnosti doporučujeme pravidelně obnovovat ochranný nátěr. Ideálně umístěte kurník tak, aby byl chráněn před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako jsou déšť, sníh, extrémní sluneční záření a vítr.


Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-