Dřevěný kurník DUBAI MAXI GREY, 1960x760x970 mm

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Dřevěný kurník DUBAI MAXI GREY, 1960x760x970 mm

Objevte kurník Dubai Maxi Grey z borovicového dřeva, který přináší nejen praktické funkce, ale také elegantní design do vaší zahrady! Tento kurník nabízí dokonalou kombinaci pohodlí, bezpečnosti a snadné údržby. Podívejte se na jeho klíčové vlastnosti a zjistěte, proč je tou nejlepší volbou pro vaše slepičky:

Robustní a odolný výběh: Náš kurník je vyroben z kvalitního borového dřeva a pevného kovového drátu, což zajišťuje jeho dlouhou životnost.

Ideální pro venkovní použití: Asfaltová střecha s voděodolným a UV-odolným materiálem chrání kurník před deštěm a slunečním zářením. Vyvýšené nohy navíc chrání vaše slepičky před vlhkostí.

Šikovné uspořádání: Tento kurník nabízí kompaktní design s vyvýšeným obydlím, prostorným výběhem a praktickým hnízdním boxem, takže vaše slepičky budou mít dostatek pohodlí.

Snadný sběr vajec: Snáškové hnízdo je přístupné zvenčí, což znamená, že sběr vajec je rychlý a jednoduchý.

Jednoduchý přístup a snadná údržba: Kurník je vybaven dveřmi v každé části, což usnadňuje přístup a údržbu. Vysouvací podlaha výběhu umožňuje snadné a rychlé čištění.

Ideální pro 3-5 slepiček, které zde najdou pohodlí na dvou hřadech a ve snáškovém hnízdě, které je prakticky rozděleno příčkou na dvě části pro větší soukromí vašich slepiček.

Rozměry kurníku:

Celkové rozměry
196D x 76Š x 97V cm
Rozměry vnitřní části
64D x 64Š x 97V cm
Rozměry vstupních dveří
25,4Š x 41,2V cm
Rozměry výběhu
96,5D x 63,5Š x 58V cm, (rozměry dvířek) 43Š x 50V cm
Rozměry snáškového hnízda
36,5 D x 64 Š x 38 V cm.

Technické parametry:

Barva
šedá+bílá+zelená
Materiál
borovicové dřevo
Kapacita kurníku
3-5 slepiček (v závislosti na jejich velikosti)
Počet hřadů
2
Rozsah dodávky
1 x kurník, 1 x montážní návod

Naše doporučení:
Výrobek je opatřen základním ochranným nátěrem pro povrchovou ochranu. Pro zachování dlouhé životnosti doporučujeme pravidelně obnovovat ochranný nátěr. Ideálně umístěte kurník tak, aby byl chráněn před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako jsou déšť, sníh, extrémní sluneční záření a vítr.Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-