Dřevěný výběh pro králíky AGROFORTEL - hnědý, model 405

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Dřevěný výběh pro králíky AGROFORTEL - hnědý, model 405
Co může být hezčího, než vidět své vlastní králíky šťastně poskakovat na zahradě? Praktický výběh to umožňuje. Výběh umístěte na místě, aby umožňoval volný pohyb králíkům, morčatům nebo zajícům.
Dřevěný výběh odolný proti povětrnostním vlivům má dřevěnou rámovou konstrukci s drátěným pletivem a vnější rozměry 181 cm x 90 cm x 48,5 cm. Rámová konstrukce se skládá z bočních prvků a střešních prvků. Střešní prvky zabraňují vyskočení zvířat a také chrání před predátory a dravými ptáky. Víko ohrádky se skládá ze čtyř prvků, přičemž levý a pravý prvek lze otevřít, takže se snadno dostanete dovnitř. To znamená, že králíky nebo zvířata lze vložit a vyjmout bez rizika úniku.
Chov králíků nebo morčat je koníčkem pro celou rodinu. I děti se od zvířat učí převzít odpovědnost a starat se o živou bytost. Učí se být jemní, ohleduplní a opatrní a mají malé přátele, kterým můžou všechno říkat. Hlazení přes měkkou srst má úžasně uklidňující účinek, když je zbytek světa opět stresující. Za to na oplátku nabídněte svým králíkům to nejlepší jídlo, dostatek pohybu a čerstvý vzduch a kvalitní králíkárny a výběhy AGROFORTEL.

Technické parametry:
Rozměry: 1810x900x485mm
Velikost oka: 10x10 mm
Tloušťka drátu: 1 mm

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-