Dřevěný výběh pro králíky - bílý XL

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Dřevěný výběh pro králíky - bílý XL
Co může být hezčího, než vidět své vlastní králíky šťastně poskakovat na zahradě? Praktický výběh to umožňuje. Výběh umístěte na místo, aby umožňoval volný pohyb králíkům, morčatům nebo zajícům.
Dřevěný výběh je stabilní a špičkově zpracovaný. Vyrábíme ho ve 2 barvách - v načervenalém tónu dřeva a v bílé barvě. Barvy jsou šetrné k životnímu prostředí a zcela neškodné pro zvířata. Drát tloušťku 1,1 mm. Nabízí proto optimální ochranu, aby váš králík nemohl uprchnout. Králičí výběhy AGROFORTEL jsou pevné a odolné a lze je podle potřeby snadno přemístit. Výstup lze otevřít na obou horních příčných stranách pomocí klapky. Prostor je snadno přístupný, zvířata lze snadno vyjmout a rychle a prakticky přidat jídlo, vodu a občerstvení.
Chov králíků nebo morčat je koníčkem pro celou rodinu. I děti se od zvířat učí převzít odpovědnost a starat se o živou bytost. Učí se být jemní, ohleduplní a opatrní a mají malé přátele, kterým můžou všechno říkat. Hlazení přes měkkou srst má úžasně uklidňující účinek, když je zbytek světa opět stresující. Za to na oplátku nabídněte svým králíkům to nejlepší jídlo, dostatek pohybu a čerstvý vzduch a kvalitní králíkárny a výběhy AGROFORTEL.

Celkové rozměry: 116 x 112 x 45 cm


Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-