Kočičí škrabadlo BELLA W1 - Černé

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Kočičí škrabadlo - Černé od značky AGROFORTEL for PETS.

Toto kočičí škrabadlo nabízí několik míst k odpočinku a také možnosti útočiště. S výškou 240 – 260 cm a kombinací několika plošin a jeskyní se tento kočičí strom dokonale hodí do domácností s mnoha kočkami. Jeho výška je variabilní, protože horní sisalový kus lze upravit tak, aby vyhovoval podmínkám vašeho domova, což umožňuje zvýšit stabilitu kočičího stromu jeho sevřením mezi podlahu a strop. Ale i bez toho, základní deska 45 x 60 cm již poskytuje konstrukci bezpečný stojan a zajišťuje, že ji mohou kočky používat bez rizika.

Vyhlídkové plošiny mohou pohodlně používat i větší kočky a umožňují jim pozorovat okolí, což jim poskytuje pohodlí vyvýšeného prostoru, který milují. 2 prostorné jeskyně a tunel jsou snadno přístupné díky svým velkým otvorům a nabízejí chráněná útočiště pro vaše milované mazlíčky, která jim umožní relaxovat. Tento kočičí strom je dále vybaven 2 lůžky potaženými extra měkkou látkou pro maximální pohodlí.

Aby byla zajištěna zábava pro kočky, tento kočičí strom poskytuje 2 míčky, jejichž vibrace stimulují lovecké instinkty koček. Kombinace 2 zcela sisalem potažených stonků o průměru 7 cm a třetího stonku se sisalovou částí nabízí kočkám více než dostatek možností, jak si brousit drápky.


Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-