Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku KERBL EASY PROTECT 30x33 R

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku KERBL EASY PROTECT 30x33 R

Komplet automatického otevírání/zavíránírám s modulem a bezpečnostními dvířky s pojezdy, světelný senzor, časovač, přehledný LCD displej, funkce ručního otevírání/zavírání, funkce nouzového zastavení dvířek, napájení: 4xAA baterie / adaptér do sítě 230V, rozměry dvířek: 30x33cm.

Součástí balení je ovládací jednotka, rám s posuvnými dvířky, napájecí adapter do sítě, 4x AA baterie, světelný senzor a přehledný návod.

komplet-auromatickeho-otevirani-zavirani-kurniku-kerbl-easy-protect-text-1

 

Jak automatické otevírání kurníku funguje

Automatické otevírání a zavírání kurníku je elektronické zařízení, které pomocí motorku pravidelně ráno otevře dvířka kurníku a večer je zase bezpečně uzavře. Díky tomuto automatizovanému systému už nebudete muset brzy ráno vstávat a jít za každého počasí otevřít kurník. Zároveň se nemusíte v noci bát, že Vaše slepice napadne liška nebo jiný predátor, pokud zapomenete dvířka kurníku zavřít. Automatické otevírání kurníku Vám tedy zajistí pohodlí, klid a také ochranu pro slepice.

Automatické otevírání a zavírání kurníku KERBL nabízí několik praktických funkcí:

  • Programovatelný časovač - sami si přesně nastavíte v kolik hodin se mají dvířka kurníku otevřít a v kolik zavřít. Čas pro otevírání a zavírání dvířek můžete nastavit jiný v pracovní dny a jiný o víkendu. 
  • Světelný senzor - dvířka kurníku se budou otevírat a zavírat v závislosti na denním světle. Světelný senzor reaguje na světlo se zpožděním, aby zabránil nežádoucímu otevření při mžiku světla např. baterka nebo světlo od auta. 
  • Funkce ručního ovládání - dvířka můžete kdykoliv otevřít nebo zavřít stisknutím tlačítka


Technické provedení

Zařízení je vybaveno motorkem, který je upevněný na rámu s posuvnými dvířky. Aby se zamezilo otevření dvířek, disponuje komplet fixačním kolíkem, který nedovolí nazdvihnutí dvířek. Jakmile je spuštěno otevírání dvířek, kolík se zasune a dvířka se otevřou. Po uzavření dvířek se kolík zpátky vysune a slepice budou v bezpečí před liškou nebo kunou, která se nemá šanci dostat přes dvířka do kurníku. 

komplet-auromatickeho-otevirani-zavirani-kurniku-kerbl-easy-protect-text-2

Způsob napájení 

Zařízení je napájeno pomocí tužkových 4xAA baterií nebo přímo ze sítě 230V přes adaptér. Baterie i adaptér jsou součástí balení. Životnost baterií je určena dle kvality baterie. 

Instalace

Komplet automatického otevírání kurníku je připraven tak, aby byla jeho instalace a nastavení co nejjednodušší. Komplet stačí jenom přimontovat na kurník a můžete hned přejít k nastavení. Není zapotřebí žádné další měření. Přesný návod k instalaci a nastavení naleznete níže.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku KERBL EASY PROTECT 30x33 R

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-