Moniliová spála STOP 2x7,5 g

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Moniliová spála STOP 2x7,5 g
AGRO Moniliová spála STOP je účinný systémový fungicid ve formě granulí obsahující dvě nové účinné látky, což minimalizuje riziko vzniku rezistence. Tento přípravek je určen k ochraně meruněk a višní proti moniliové spále, a zároveň poskytuje ochranu i po infekci díky svému kurativnímu účinku. Chrání rostliny před infekcí (prevence) a zároveň léčí po infekci (kurativní účinek). Obsahuje dvě nové účinné látky, což snižuje riziko vzniku rezistence. Lze použít i proti plísni šedé na jahodníku na počátku zrání. Velké balení má minoritní použití i proti moniliové hnilobě.

Použití:
Aplikace - přípravek se aplikuje postřikem do skanutí
Termín ošetření - aplikujte na počátku kvetení. Pokud je během kvetení deštivo a teplota pod 13°C, zopakujte aplikaci při dokvétání
Dávkování - 2 x 7,5 g přípravku pro 20 l aplikační kapaliny, což postačí až na 7 středně vzrostlých stromů (cca 3 l aplikační kapaliny na strom)
Ochranná lhůta - 7 dní

Bezpečnostní informace:
H410 - vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky
EUH401- dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik pro lidské zdraví a životní prostředí
Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly.

AGRO Moniliová spála STOP je spolehlivým řešením pro ochranu vašich ovocných stromů před moniliovou spálou a plísní šedou, zajišťující zdravý růst a bohatou úrodu.

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-