Sada generátoru energy DUO RF EDX100 s dálkovým ovladačem

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Výkonný chytrý zdroj elektrického ohradníku fencee vhodný pro dlouhé (až 90 km) a porostem zatížené ohrady, kde je nutné zabezpečit maximální účinnost a spolehlivost. S výstupním výkonem 10 J zajistí adekvátní napětí i u hodně prorostlých ohrad. Integrovaný mikroprocesor řídí celý provoz a zaručuje optimální výkon generátoru.
Univerzální spolehlivý generátor pro vaši ohradu
Ohradník určený pro všechny typy zvířat především pro skot, koně, ovce, divoká prasata nebo proti lesní zvěři a jako ochrana proti vlkům. Díky sníženému napětí na žluté svorce je ohradník vhodný i pro mláďata telata a hříbata. Kombinované napájení zdroje pomocí adaptéru ze sítě (230 V) nebo z běžné baterie (12 V), která je použitelná především jako záložní zdroj při výpadku elektřiny. 
BARGRAF, LEDs a LCD s ovládacími tlačítky
Velký LCD displej s ovládacími tlačítky přehledně informuje o všech důležitých hodnotách na ohradě. LED kontrolky a BARGRAF indikují provoz zdroje, zobrazují napětí na ohradě a také signalizují případnou poruchu na ohradníku. U generátoru můžete redukovat výstupní energii na 50%, např. v případě potřeby šetřit baterii nebo při použití pro jiná zvířata. Díky bezplatné RF technologii nepotřebujete SIM kartu. všechny funkce generátorů RF EDX
Bezdrátová komunikace BEZ POPLATKŮ
Základní dosah radiové komunikace (RF) mezi generátorem a ovladačem je až 10 km v běžném terénu a zástavbě. Ve ztíženém např. kopcovitém terénu se dosah zkracuje, naopak ve volném prostranství může být i delší. Pro zvýšení dosahu přenosu signálu lze použít externí anténu a tím zvýšit dosah komunikace až na vzdálenost 30 km. Podívejte se na článek, ve kterém jsme pro vás sepsali několik rad, jak správně instalovat externí anténu a zaručit tak nejefektivnější přenos RF signálu. 
4 výstupy pro maximální flexibilitu
Na výstupu generátoru je černá zemnící svorka, červená svorka pro připojení ohrady s plným napětím, žlutá svorka pro připojení ohrady s trvale sníženou energií a zelená svorka pro měření kvality uzemnění. Jak používat žlutou a zelenou svorku generátoru se dozvíte v naší poradně v sekci základní instalace. 
{APP:Ovládejte chytrá RF zařízení přes mobilní telefon; Ušetřete čas a ovládejte elektrické ohradníky pohodlně odkudkoli potřebujete s aplikací fencee Cloud}
Obsah balení:

generátor fencee + dálkový ovladač
napájecí adaptér 14 V / 2 A
základní RF anténa
zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
bateriový kabel 
výstražná tabulka fencee
návod k obsluze

Spolu s generátorem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž ohradníku.
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-