Sada pachový + elektrický ohradník preventivní ochrana srnčat a lesní zvěře - DUO zdroj - lanko 400

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Speciální sada pachového a elektrického ohradníku pro zabránění vstupu srnek, lesní zvěře na pole, louky a travní porosty. Vhodná také pro ochranu plodin, ůrody, žraní pupenů, ovocných sadů.
Pachový odpuzovač + elektrický ohradník pro 100% jistotu a flexibilitu
Elektrický ohradník spolu s pachovým odpuzovačem je funkční pomůckou pro ochranu pozemku. Aplikujte pachové zradidlo tam, kde se těžko sestavuje nebo udržuje elektrický ohradník. Pachový ohradník je vhodný do míst s náročným terénem a velmi hustou vegetací. Získejte maximálně flexibilní ochranu. Sada obsahuje 20 ks nosičů pachové látky BIO10-S a pachový odpuzovač proti srnkám 250 ml. Při manipulaci s koncentrátem pachové látky používejte ochranné pomůcky! 
Kombinovaný generátor fencee power DUO PD s BARGRAFEM
Základem sady je generátor fencee power DUO PD40 s výkonem 4 J s možnou délkou instalace až 30 kilometrů. Kombinovaný zdroj lze napájet adaptérem ze sítě 230 V nebo z klasické autobaterie 12 V. Ta poslouží také jako záložní zdroj v případě výpadku elektřiny. LED kontrolky s bargrafem zobrazují provoz zdroje, měří napětí a také signalizují případnou poruchu v ohradě. Možnost přepínání výkonu mezi polovičním a plným výkonem pomocí ON/OFF tlačítka.
Pachový ohradník proti srnám, na ochranu srnčat
Pachový ohradník PACHO-LEK STOP srnčatům je osvědčenou pomůckou na záchranu srnčat v době senoseče. Koncentrát odpuzuje srnky a zabraňuje kladení mláďat do vysokých travních porostů. Pachové zradidla ročně zachrání tisíce srnčat před posekáním.
Podrobné informace o složení pachového koncentrátu naleznete v Bezpečnostním listu. V přesné Metodice instalace pachových ohradníků se dozvíte vše pro správnou aplikaci u silnic a dálnic. V Metodice záchrany srnčat se dozvíte vše pro správnou aplikaci preventivního pachového ohradníku na záchranu srnčat při senoseči. Další informace o pachovém ohradníku proti srnám , dávkování a aplikaci
Příslušenství k sestavení elektrické ohrady proti vysoké zvěři
Vysoce kvalitní modré lanko 400 metrů s průměrem 3 mm a měděnými vodiči, zajistí maximální vodivost - odpor 0,17 Ω/m. Modrá barva je pro oko lesní zvěře nejlépe viditelná a působí jako varování před samotným dotknutím ohradníku. Výšku ohrazení až 136 cm vytvoříte pevnými plastovými sloupky s 11 očky pro individuální volbu tažení vodičů. Mobilní plastové sloupky je možné snadno přemisťovat. Zemnící tyč 100 cm pro uzemnění ohradníku. 
Obsah balení: 

generátor fencee power DUO PD40
1× lanko ø 3 mm, nerez 2 × 0,25 mm + měď 2 × 0,25 mm - délka 400 m
10× sloupek 156 cm (nad zemí 136 cm), 11× očko
1× zemnící tyč 100 cm
1× pachový ohradník na záchranu srnčat - 250 ml 
1× nosič pachové látky BIO10-S 20 ks

Jednotlivé položky lze v košíku jednoduše doobjednat podle délky vaší instalace.
Součástí balení generátoru: 

1× napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
1× zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
1× připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
1× kabel bateriový fencee DUO 1,7 m
1× výstražná tabulka
1× návod k obsluze

Spolu se sadou doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž generátoru.
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-